У матчі Англія – Франція встановлено рекорд століття. Відео

Нападник збірної Англії Гаррі Кейн став першим футболістом у XXI столітті, який забив пенальті та промахнувся в одному матчі чемпіонату світу. У цій статистиці не враховується серія післяматчевих 11-метрових.

29-річний форвард "Тоттенгема" влучним ударом з точки на 54-й хвилині матчу з Франції зрівняв рахунок. На 84-й хвилині Кейн за рахунку 1:2 отримав право на ще один пенальті, однак цей удар не реалізував.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч 1/4 фіналу чемпіонату світу-2022 у Катарі між Англією та Францією завершилася з рахунком 2:1 на користь чинних чемпіонів світу.

У півфіналі Франція 14 грудня битиметься з Марокко. Африканці раніше сенсаційно здолали Португалію, відправивши додому Кріштіану Роналду.

Другими півфіналістами стали Хорватія, яка виграла у Бразилії та Аргентина, яка була сильнішою за Нідерланди.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!