У драматичному фіналі визначився переможець Ліги Європи. Моуріньо не зміг встановити історичний рекорд світового футболу

56,0 т.
Севілья Рома

Іспанська "Севілья" перемогла італійську "Рому" і всьоме у своїй історії виграла Лігу Європи. Фінальний поєдинок на "Пушкаш Арені" у Будапешті завершився у серії післяматчевих пенальті (4:1). Основний час закінчився з рахунком 1:1. На додатковий час голів забито не було.

Поразка "Роми" не дозволила її головному тренеру Жозе Моуріньо встановити фантастичний рекорд світового футболу. 60-річний португалець міг стати найтитулованішим тренером в історії великих європейських турнірів, випередивши Джованні Трапаттоні. До цього в активі Особливого (прізвисько Моуріньо) були дві виграні Ліги чемпіонів (2004 та 2010), дві Ліги Європи (2003, 2017) та Ліга конференцій (2022).

Матч розпочався у запеклій боротьбі, яка іноді переходила у досить жорсткі єдиноборства. Головний арбітр зустрічі англієць Ентоні Тейлор давав командам поборотися, не поспішаючи з жовтими картками.

Ситуація змінилася на 35 хвилині, коли номінальні гості відкрили рахунок. Ракитич завозився з Крістанте в центрі поля, втратив м'яч, його підхопив Джанлука Манчіні і далекою точною передачею вивів віч-на-віч Пауло Дібала і аргентинець пробив точно в ціль.

Свою перевагу підопічні Моуріньйо втратили драматично. У другій половині "Севілья" великими силами пішла вперед, але забив у свої ворота герой першого тайму. Після подачі Наваса Манчіні зрізав круглий снаряд у власні ворота.

У компенсований час глядачі голів не побачили, а в серії післяматчевих пенальті успіх посміхнувся "Севільї".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!