У драматичному матчі визначився суперник "Динамо" по фіналу Кубку України

7,4 т.
У драматичному матчі визначився суперник 'Динамо' по фіналу Кубку України

Луганська "Зоря" в серії післяматчевих пенальті обіграла "Олександрію" і вийшла до фіналу Кубку України з футболу, де 13 травня зіграє з київським "Динамо". Основний і додатковий час завершився з рахунком 1:1.

Підопічні Віктора Скрипника впевнено розпочали зустріч, відкривши рахунок на 20-й хвилині. Кочергін ризикнув на дальній удар, який виявився успішним. Завдяки везінню, м'яч пролетів через ноги трьох захисників і виявився для Паньківа таким, що не береться.

Після цього "Зоря" не стала розвивати свою перевагу, віддавши ініціативу супернику. "Олександрія" нагнітала ситуацію і змогла врятуватися на 92-й хвилині. Іванисеня влучив у голову Устименку та Ігор Пасхал поставив пенальті.

У додатковий час "Зоря" під завісу першого екстратайму забила чистий гол, але рефері його скасував, зафіксувавши нібито фол у нападі. На повторі було чітко видно, що взяття воріт відбулося без порушень правил.

У серії післяматчевих одинадцятиметрових більш вдало проявили себе футболісти "Зорі". Микита Шевченко, який вийшов на заміну наприкінці зустрічі, відбив останній і єдиний удар.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч "Агробізнес" – "Динамо" завершився з рахунком 0:3. Голами відзначилися Ледньов, Бесєдін та Буяльський.

У кінцівці гри невелика група столичних фанатів влаштувала скандування непристойних речівок на адресу головного тренера "біло-синіх" Мірчі Луческу.

Пізніше голкіпер "Динамо" Георгій Бущан став на захист Луческу, влаштувавши матірну перепалку з ультрас.