Три пенальті і червоні: португальський клуб вирвав божевільну перемогу, програючи 0:3 - відео голів

11,4 т.

Матч 28-го туру чемпіонату Португалії між "Портімоненсе" і "Морейренсе" подарував неймовірну насолоду шанувальникам футболу. Господарі зробили божевільний камбек, вирвавши перемогу з рахунком 4: 3, хоча програвали по ходу зустрічі 0: 3.

"Морейренсе" відправив суперника в нокдаун в кінці першого тайму, коли протягом двох хвилин спочатку відкрив рахунок з пенальті, а потім відразу ж подвоїв перевагу.

Практично відразу після перерви гості забили третій м'яч. Здавалося, що переможець матчу відомий, однак на авансцену вийшов головний арбітр зустрічі Мануель Мота.

Читайте: Екс-футболіст "Шахтаря" забив фантастичний гол у Росії: відео шедевра

У доданий час суддя спершу поставив два пенальті в ворота "Морейренсе", а потім протягом семи хвилин видалив трьох футболістів гостей. В результаті господарі зуміли вирвати божевільну перемогу 4: 3.

Portekiz Ligi'nde Portimonense, Moreirense karşısında 55.dakikada 3-0 mağlup durumdayken 37 yaşındaki Jorge Pires'in attığı 4 golle maçı 4-3 kazandı. Karşılaşmada ayrıca 3 penaltı ve 3 de kırmızı kart var. (via @ doskida52 ) pic.twitter.com/wsZWqH1zak

- TurkSpor TV (@TurkSporTV)

31 березня 2018 р

Раніше "Обозреватель" повідомляв, що Златан Ібрагімович забив фантастичний гол у першому ж матчі за новий клуб.