Златан Ібрагімович забив фантастичний гол у першому ж матчі за новий клуб

65,1 т.
Златан Ібрагімович

Шведський нападаючий Златан Ібрагімович відзначився неймовірним ударом в першому ж матчі за американський клуб "Лос-Анджелес Гелаксі". 36-річний екс-форвард "Манчестер Юнайтед" відзначився в дербі проти "Лос-Анджелеса" (4:3).

Ібрагімович з'явився на полі на 71-й хвилині, і вже через 6 хвилин разом з трибунами святкував свій перший гол. Отримавши передачу в центрі поля футболіст побачив, що голкіпер суперника далеко вийшов з воріт і найпотужнішим ударом метрів з 33 зрівняв рахунок у грі.

Коли до фінального свистка залишалися лічені секунди, швед відгукнувся на пас з флангу і головою відправив круглого в сітку, перегравши воротаря і двох захисників.

"Обозреватель" пропонує своїм читачам подивитися на ці шедеври.

Читайте: Заборонять грати? Легендарний Ібрагімович вскочив у халепу: всі подробиці

Нагадаємо, що Швеція, за яку раніше виступав Ібрагімович, увійшла в число країн, які готові підтримати бойкот чемпіонату світу з футболу 2018 року в Росії.