Україна – у плей-оф Євро-2020. Коли і з ким граємо в 1/8 фіналу, реакція гравців Шевченка, соцмереж і Зеленського

8 хвилин
163,0 т.
Україна вийшла в плей-оф

Збірна Швеції з футболу перемогла команду Польщі у 3-му турі чемпіонату Європи-2020. Зустріч у Санкт-Петербурзі завершилася з рахунком 3:2. У паралельному матчі в групі E Іспанія обіграла Словаччину (5:0).

Комбінація цих чинників дозволила Україні гарантувати собі місце в 4-ці найкращих третіх команд і вийти в плей-оф із третього місця групи С. Суперником "жовто-синіх" в грі 1/8 фіналу будуть шведи.

Підсумкове становище в групі Е

РЕАКЦІЯ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО

РЕЙТИНГ ТРЕТІХ МІСЦЬ

Рейтинг третіх місць Євро-2020.

ВІДЕО РЕАКЦІЇ ФУТБОЛІСТІВ ЗБІРНОЇ УКРАЇНИ

РЕАКЦІЯ СОЦМЕРЕЖ

Реакція соцмереж на вихід України в плей-офф.

В 1/8 фіналу підопічні Шевченка зіграють 29 червня з 1-м місцем групи Е – Швецією.

Польща втратила відмінний шанс зрівняти рахунок.

СІТКА 1/8 ФІНАЛУ

Сітка плей-оф.

Шведи почали гру феєрично, забивши вже на 2-й хвилині. Лустіг подав із правого фланг на лівий кут штрафного, де опинився Форсберг. Півзахисник німецького клубу "РБ Лейпциг" невідпорно пробив у дальній нижній кут.

Забивши гол, шведи ненадовго віддали ініціативу супернику і поляки якимось дивом не зрівняли рахунок.

Форсберг забив перший гол

Зелінський і Левандовскі двічі поспіль влучили в поперечину, а після другого відскоку не змогли заштовхати круглого у порожні ворота.

Левандовскі двічі влучив у штангу.

У другій половині пішов відкритий футбол. На 59-й хвилині шведи провели швидку контратаку і подвоїли свою перевагу. Після прострілу Форсберг у дотик зробив рахунок 2:0.

Форсберг зробив рахунок 2:0

Після цього своє слово взяв Роберт Левандовскі. Лідер "Баварії" відзначився дублем, зрівнявши рахунок у грі.

Кінцівка пройшла в нереальному штурмі польських футболістів, але вони в підсумку пропустили результативну контратаку.

Роберт Левандовскі.

Швеція – Польща 3:2 (1:0, 2:2)

Голи: 1:0 – 2 Форсберг, 2:0 – 59 Форсберг, 2:1 – 61 Левандовскі, 2:2 – 84 Левандовскі, 3:2 – 90 Классон.

Швеція – Ольсен, Аугустінссон, Лінделеф, Люстіг (Крафт, 68), Даніельссон, Ольссон, Екдаль, Форсберг (Классон, 77), Ларссон, Квайсон (Кулусевскі, 55), Ісак (Берг, 68).

Польща – Шченсни, Берешінські, Беднарек, Глик, Пухачов (Франківськи, 46), Кліх (Козловські, 73), Зелінський, Юзвяк (Шверчок, 61), Крихов'як (Плахета, 78), Швідерскі, Левандовскі.

Попередження: Даніельссон (10), Крихов'як (74), Глик (83).

ОГЛЯД МАТЧУ ШВЕЦІЯ – ПОЛЬЩА

Не менш весело почався паралельний матч у Севільї.

Іспанія атакувала.

Іспанці на 12-й хвилині заробили пенальті, проте Морато не зміг реалізувати 11-метровий, безглуздо пробивши по центру.

Розлючені іспанці великими силами пішли в атаку, але в підсумку гол у свої ворота забили словаки. Удар Сарабiї припав на поперечину. Мартін Дубравка намагався перевести відскік на кутовий, але в підсумку змахнув м'яч у свої ворота.

Футболіст Словаччини забив безглуздий автогол.

Цей результат явно не влаштовував словаків, і вони почали дедалі активніше і активніше йти вперед. Пекарик і Гараслін справа, Мак зліва, Гамшик і Куцка в центрі намагалися протиснути іспанську оборону.

Іспанія перемогла Словаччину.

Кінець тайму виявився за іспанцями. На 3-й доданій хвилині першого тайму Херард Морено зробив довгу подачу точно на Емеріка Ляпорта, який пробив головою з близької відстані точно в праву частину воріт – 0:2.

Після перерви "фурія роха" змогла впевнено закотити ще два м'ячі, довівши справу до розгрому. На 56-й хвилині Жорді Альба видав відмінний навіс у штрафну, де Пабло Сарабія увігнав м'яч у правий кут.

Пабло Сарабія

На 67-й хвилині Ферран Торрес п'ятою зробив рахунок 4:0.

Ферран Торрес

На 71-й Юрай Куцка забив другий автогол у грі.

Словаччина – Іспанія 0:5 (0:2, 0:3)

Голи: 0:1 – 30, автогол Дубравка, 0:2 – 45 Лапорт, 0:3 – 56 Сарабія, 0 4 – 67 Ферран Торрес, 0:5 – 71, автогол Куцка.

Словаччина – Дубравка, хиткий, Пекарік, Губочан, Шкріньяр, Гамшик (Бенеш, 90), Гараслін (Суслов, 69), Мак (Вайсс, 69), Громада (Лоботка, 46), Дуда (Дюриш, 46), Куцка.

Іспанія – Унаї Симон, Ерік Гарсія (Пау Торрес, 71), Лапорт, Аспілікуета (Ойарсабаль, 77), Альба, Коке, Бускетс (Тіаго Алькантара, 71), Сарабія, Педрі, Жерар Морено (Траоре, 77), Мората (Ферран Торрес, 66).

Попередження: Дуда (12), Бускетс (40), Альба (60), Шкріньяр (90).