Шотландія – Україна: відеоогляд півфінального матчу відбору на ЧС-2022

42,7 т.
Шотландія – Україна

Збірна України, продемонструвавши блискучу атакувальну гру в першій половині матчу з Шотландією, здобула найважливішу перемогу у півфіналі відбору на чемпіонат світу з футболу-2022. Зустріч у Глазго завершилася з рахунком 3:1 на користь наших співвітчизників.

Підопічні Олександра Петракова відкрили рахунок у середині першого тайму після розкішного "парашута" від Андрія Ярмоленка. На старті другої 45-хвилинки Яремчук подвоїв перевагу.

Довбик забив другий гол

Україна ближче до кінцівки помітно підсіла, шотландці скористалися нестачею сил і змогли відіграти один гол.

Крапку в грі на останніх секундах поставив Довбік. Артем впевнено реалізував вихід віч-на-віч.

OBOZREVATEL пропонує своїм читачам огляд цієї переможної гри.

Як повідомляв OBOZREVATEL, перед грою повний стадіон у Глазго фантастично виконав гімн України.