Шотландія – Україна. Відео голів відбіркового матчу на чемпіонат світу-2022

31,6 т.
Збірна України з футболу

Збірна України з футболу з рахунком 3:1 обіграла у півфіналі плей-оф відбору на чемпіонат світу-2022. Зустріч відбулася на стадіоні "Гемпден Парк" у Глазго.

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу Шотландія – Україна.

На 33-й хвилині Ярмоленко отримав м'яч від Малиновського на самому межі офсайду, помітив, що голкіпер Крейґ Гордон вийшов з воріт і перекинув м'яч через нього.

На 49-й хвилині українці зробили рахунок 2:0. Олександр Караваєв вирізав класну флангову передачу в воротарський центр, Яремчук виграв позиційну боротьбу і головою відправив шкіряну сферу в дальній від голкіпера кут.

Шотландія – Україна 1:3 (0:1, 1:2)

Голи : 0:1 – 33 Ярмоленко, 0:2 – 49 Яремчук, 1:2 – 79 Макгрегор, 1:3 – 90 Довбик.

Шотландія – Гордон, Хіки, Купер (Хендрі, 67), Хенлі, Мактоміні, Робертсон, Макгрегор, Макгінн, Гілмор (Армстронг, 68), Адамс, Дайкс (Крісті, 46).

Україна – Бущан, Караваєв, Матвієнко, Забарний, Миколенко, Ярмоленко (Зубков, 79), Циганков (Мудрик, 72), Степаненко (Сидорчук, 90), Малиновський (Шапаренко, 72), Зінченко, Яремчук (Довбик, 78).

Попередження : Яремчук (5), Малиновський (11), Дайкс (44), Макгінн (59), Шапаренко (84).

До цієї гри команди України та Шотландії зустрічалися в офіційних турнірах двічі та обидва у кваліфікації чемпіонату Європи-2008. Одна з перемог на рахунку України (2:0) – одна у Шотландії (3:1).

Зазначимо, що перед цією грою російські футбольні вболівальники відверто глузували з збірної України. Уболівальники з країни-агресора через становище "жовто-синіх" відзначилися хамськими коментарями.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel. Не ведіться на фейки!