Шевченко сказав, чого не вистачило збірній України для перемоги в матчі Євро-2020

2,4 т.
Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко загалом добре оцінив дії своїх підопічних у матчі проти Нідерландів. Однак він зазначив, що гравцям не вистачило реалізації в першому матчі на Євро-2020, а особливо – останнього пасу й удару.

При цьому, за його словами, українці дуже добре виходили з оборони в атаку, створювали багато цікавих комбінацій. Про це Шевченко сказав на пресконференції в середу, 16 червня, передає УАФ.

"Не вийшло створити того тиску в центрі поля, на який ми розраховували. У другому таймі, особливо після пропущених м'ячів, була хороша реакція, команда піднялася в другу зону. Ми стали краще пресингувати і створювати моменти. Був як позитив, так і негатив", – зазначив коуч.

Шевченко вважає, що загалом його підопічні все робили правильно, гра вийшла видовищною і відкритою. "Найголовніше, що глядачі отримали задоволення. Команда показала себе добре. Єдине, чого нам хотілося б, – досягти кращого результату", – резюмував Шевченко.

Збірній Нідерландів українці програли з рахунком 2:3. При цьому вирішальний м'яч було забито вже на останніх хвилинах поєдинку. За "жовто-синіх" точними ударами відзначилися Андрій Ярмоленко та Роман Яремчук.

Марлос.
Олександр Зубков у матчі з Нідерландами.
Андрій Ярмоленко (по центру) після вирішального гола в матчі

Нагадаємо, матчі Євро-2020 можна подивитися на телеканалі "Україна".

Уже в четвер, 17 червня, Україна зіграє проти Північної Македонії. Напередодні Шевченко розповів про сильні сторони нашого наступного суперника, який, до слова, вперше в своїй історії пробився на чемпіонат Європи з футболу.

Календар збірної України на груповому етапі Євро-2020.