"Шахтар" здобув впевнену перемогу в УПЛ

ФК Шахтар

Донецький " Шахтар " в матчі 15-го туру чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграв львівський " Рух ".

Поєдинок на столичному НСК "Олімпійському" завершився з рахунком 2:0.

Господарі з перших хвилин влаштували справжній штурм на ворота "Руху", вже на 9-й хвилині відкривши рахунок в матчі. Тете втік в контратаку. Під кутом вийшов один на один з голкіпером, на швидкості обійшов Бандуру і відправив м'яч у порожні ворота – 1:0.

Забивши швидкий гол "Шахтар" пригальмував, перейшовши в більш енергозберігаючий режим. Підопічні Каштру продовжували атакувати, але без колишньої інтенсивності. Ближче до кінцівці "Рух" прийшов до тями. Гості неспішно контролювали м'яч на своїй половині поля, не маючи жодної вільної зони для просування атаки.

Друга половина стала дзеркальним відображенням першої. Лівий фланг Корнієнко – Коноплянка розривав оборону "Руху".

Остаточно інтрига була зруйнована на 60-й хвилині, коли Красюк в своєму штрафному притримав після стандарту за футболку Вітао. Балакін після підказки лайнсмена переглянув ВАР і призначив 11-метровий.

Хавбек "Шахтаря" без проблем розвів м'яч і Бандуру по різних кутах – 2:0.

Нагадаємо, що в четвер "гірники" здобули впевнену виїзну перемогу в першому матчі плей-оф Ліги Європи. Зустріч в Тель-Авіві проти "Маккабі" завершилася з рахунком 2:0.