"Шахтар" на виїзді розгромив "Карпати"

7,9 т.
'Шахтар' на виїзді розгромив 'Карпати'

Донецький "Шахтар" в 22-му турі чемпіонату України в Прем'єр-Лізі впевнено обіграв львівські "Карпати". Зустріч на стадіоні "Україна" завершилася з рахунком 0:3.

Перший тайм пройшов при досить рівній боротьбі. "Карпати" дуже непогано виглядали, особливо на тлі знекровленого "Шахтаря", в складі якого не було дискваліфікованих Фреда, Ракицького і Тайсона.

Читайте: 22-й тур чемпіонату України з футболу: результати, огляди, розклад трансляцій

Все стало на свої місця в другій половині зустрічі. Підопічні Фонсекі домінували на всіх ділянках поля і до 56-ї хвилини Підківка з великими труднощами вдавалося рятувати команду від найпотужніших ударів форвардів донецької команди.

Але пропустивши гол від Бернарда, "Карпати" посипалися і пішли в глуху оборону. Це команді не допомогло, і "гірники" закотили ще два м'ячі.

Відзначимо, що раніше київське "Динамо" на останніх хвилинах здобуло вольову перемогу над "Зорею".