"Динамо" на останніх хвилинах вирвало перемогу у "Зорі"

28,2 т.
'Динамо' на останніх хвилинах вирвало перемогу у 'Зорі'

Київське "Динамо" обіграло луганську "Зорю" в 22-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі. Зустріч на засніженому НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 3:2.

Команди провели абсолютно два різних тайми. У першій половині йшла нудна, в'язка гра в центрі поля, з великою кількістю браку, порушень і малою кількістю футболу.

"Зоря" лише на 33-й хвилині завдала першого удару в сторону воріт Бойко. "Динамо" огризнулася декількома безпечними контратаками.

Все перевернулося після перерви, коли вже на 4-й хвилині другого тайму гості відкрили рахунок у грі.

Читайте: "Ніяких перешкод": український лідер "Динамо" може перебратися в Росію

Після цього кияни притисли суперника і змогли швидко забити гол у відповідь. Однак замість того, щоб розвинути успіх, підопічні Хацкевича пропустили гостру контратаку, яка ще більше загострила матч.

Гравці столичного клубу не збиралися здаватися, і на 77-й хвилині Циганков вдруге зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах Кендзьора вколотив м'яч головою після подачі з кутового.

Нагадаємо, що в 21-му турі УПЛ "Динамо" сенсаційно програло рівненському "Вересу".

Своєю наступний поєдинок віце-чемпіони України проведуть 8 березня в 1/8 фіналу Ліги Європи проти "Лаціо".