"Шахтар" – "Маккабі": відео вирішального гола в Лізі Європи

'Шахтар' – 'Маккабі'

Донецький " Шахтар " у повторному поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи переміг "Маккабі". Поєдинок пройшов на полі столичного НСК "Олімпійський" і завершився з рахунком 1:0.

Матч почався на зустрічних курсах, де то одна, то друга команда володіла ініціативою.

У дебюті першого тайму "гірники" мали кілька відмінних моментів, проте потім розслабилися і вже "Маккабі" міг забивати.

Друга половина почалася з атак гостей і вони змогли забити Трубіну, але суддя відмінив гол через порушення, що сталося моментом раніше.

На 67-й хвилині Тете запрацювало пенальті після того, як його в своїй штрафній збив Таль Бен-Хаїм. Жуніо Мораес чітко реалізував одинадцятиметровий.

"Шахтар" Україна – "Маккабі Тель-Авів" Ізраїль 1:0

Гол: 1:0 – 67, пенальті Мораес.

Шахтар – Трубін, Віта (Корнієнко, 78), Матвієнко, Кривцов, Додо, Тайсон (Коноплянка, 78), Алан Патрік, Соломон (Тете, 46), Майкон, Марлос (Маркос Антоніо, 46), Мораес (Фернандо Педро, 78 ).

Маккабі Тель-Авів – Тененбаум, Сабор, Жералдеш, Ернандес, Тібі, Голаса (Ріка, 77), Глазер, Бен Хаїм (Герреро, 68), Перец, Хозез (Бітон, 77), Пешич (Блекмен, 68).

Попередження: Вітао (33).

Нагадаємо, що перша зустріч між цими клубами тиждень тому завершилася з рахунком 2:0.