"Шахтар" із розгромом вилетів із Ліги чемпіонів, але залишився в єврокубках

38,4 т.
Шахтар Лейпциг

Донецький "Шахтар" програв німецькому "Лейпцигу" і не зміг вийти у плей-оф Ліги чемпіонів. Матч 6-го туру групового етапу Ліги чемпіонів у Варшаві на стадіоні Війська Польського завершився з рахунком 0:4. Підопічні Ігоря Йовічевича посіли підсумкове четверте місце у групі F і продовжать виступ навесні у Лізі Європи.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Лейпциг".

"Шахтар" із перших хвилин спробував заграти першим номером, навіть розгорнувши кілька потенційно небезпечних атак на ворота Яніса Бласвіха. Однак перша ж відповідь "Лейпцига" стала результативною. У центрі помилився Судаков, німці перехопили м'яч, удар Тімо Вернера по центру відбив Трубін, але зробив це точно на ногу Нкуну. 24-річний форвард збірної Франції відкрив рахунок.

Після цього гра перемістилася на половину "Шахтаря". Дуже багато передач від німців йшло за лінію захисту, щоб використовувати вільні зони.

Суперник помітно перевершував українських футболістів у швидкості, грамотно використовуючи фланги. Кілька разів такі атаки завершилися штрафним ударом. До середини тайму "Шахтар", якому потрібна була лише перемога, не завдав жодного удару в бік воріт Бласвіха.

"Лейпциг" довго володів м'ячем у центральному колі, організовуючи позиційний напад. "Гірники" дуже пасивно виглядали в обороні, практично не пресингуючи опонентів.

Наприкінці тайму німці вже нікуди не поспішали, граючи "за рахунком". Стали з'являтися вільний простір, але швидкі забіги Мудрика ні до чого не призводили. Єдине, що зміг зробити "Шахтар" за перші 45 хвилин, це один удар у бік воріт. За цей час гравці з Німеччини зробили 5 "пострілів" і 4 з них прилетіло в рамку.

Другий тайм розпочався феєрично. Спочатку "Шахтар" провів свою першу небезпечну контратаку, а у відповідь пропустив абсолютно нелогічний гол.

Після плутанини в українському штрафному майданчику Мудрик упустив Сімакана, який відпасував на Сілву, і той заштовхав м'яч у ворота.

До кінця матчу гості забили ще двічі, оформивши розгромний рахунок.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" із рахунком 4:1 здобув неймовірну перемогу над "Лейпцигом".

Зустріч другого туру ЛЧ проти "Селтіка" завершилася внічию 1:1, при цьому українці першими пропустили.

5 жовтня "гірники" програли "Реалу" у 3-му турі. Історичний матч завершився з рахунком 1:2.

11 жовтня у четвертому турі донецька команда втратила перемогу над "Реалом". Матч у Варшаві на столичному стадіоні імені маршала Юзефа Пілсудського завершився з рахунком 1:1.

25 жовтня донецький клуб зіграв унічию із "Селтіком" у 5-му турі, не забивши з 5 метрів у порожні ворота.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!