"Шахтар" врятувався від поразки у 2-му турі Ліги чемпіонів. Відео

16,8 т.
Шахтар Селтік

Донецький "Шахтар" у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів зіграв унічию з шотландським "Селтіком". Матч на стадіоні "Легія" у Варшаві завершився з рахунком 1:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Селтік".

"Селтік" із самого дебюту повністю домінував на полі. Атаки накочувалися одна за одною, змушуючи оборону "гірників" відпрацьовувати на повну. На 10-й хвилині українці вперше втекли в контратаку, але Мудрик втратив м'яч, пішла довга діагональ через усе поле, Рео Хатате легко пройшов флангом і точно пробив у дальній кут.

Забивши гол, шотландці стали менш агресивно грати в нападі. У "Шахтаря" почав з'являтися простір і виникати напівмоменти біля воріт Джо Харта.

На 30-й хвилині український клуб провів блискучу контратаку, яка завершилась ударом Мудрика. Георгій Судаков видав точну розрізну передачу, Михайло втік від суперника та розстріляв голкіпера шотландців.

Поступово номінальні господарі почали перехоплювати ініціативу, і на 30-й хвилині Швед забив другий гол, але його не зарахували, оскільки за мить раніше Мудрик випустив його за лицьову лінію.

"Шахтар" уже не виглядав таким безпорадним: підопічні Йовичовича перевершували опонентів у гостроті атак. "Гірники" грали першим номером і були ближчими до забитого м'яча.

Центру поля у матчі майже не було – всі дії відбувалися або біля одного, або біля іншого штрафного майданчика.

Друга половина розпочалася у високому темпі. Футболісти і тієї, і іншої команди намагалися максимально використовувати помилки один одного, одразу втікаючи в контратаку.

"Шахтар" мав дуже мало позиційних дій – весь напад будувався через швидких форвардів.

Наприкінці матчу швидкості впали. Давалася взнаки втома гравців. На 85-й хвилині "Селтік" мав забивати другий гол, але Якумакіс не зміг поцілити у порожні ворота.

"Шахтар" Україна – "Селтік" Шотландія 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 0:1 – 10, автогол Бондаренко, 1:1 – 29 Мудрик.

Шахтар – Трубін, Тейлор, Матвієнко, Бондар, Конопля, Мудрик, Степаненко, Судаков (Очеретько, 78), Бондаренко (Джурасек, 74), Швед (Петряк, 61), Зубков (Траоре, 61).

Селтік – Харт, Юранович, Картер-Вікерс, Єнц, Тейлор, Макгрегор, Хакшабанович (Маеда, 46), О`Райлі (Муй, 68), Хатате (Тернбулл, 68), Жота (Абада, 86), Фурухасі (Яука) 68).

Попередження: Єнц (52).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі в першому турі підопічні Ігора Йовичовича розгромно обіграла "Лейпциг". Матч групи F на стадіоні "Ред Булл Арена" завершився з рахунком 1:4. Це стало першою перемогою українського клубу у ЛЧ за останні два роки.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!