"Шахтар" врятував нічию в Лізі чемпіонів, не забивши з 5 метрів у порожні ворота на останніх хвилинах

3 хвилини
121,3 т.
Селтік Шахтар

Донецький "Шахтар" зіграв унічию з "Селтіком" у 5-му турі групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч на стадіоні "Гемпден Парк" у Глазго завершилася з рахунком 1:1. Цей результат гарантував підопічним Ігора Йовічевича як мінімум третє місце у підсумковій турнірній таблиці та вихід до Ліги Європи.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Селтік – Шахтар.

"Селтік" з перших хвилин влаштував масовий штурм воріт Трубіна. Організувавши дуже високий пресинг, шотландці не дозволяли нашим футболістам навіть на хвилину зачепитися за м'яч. Увесь час атакували господарі, використовуючи як довгі флангові передачі, так і гострі вертикальні паси.

"Шахтар" всією командою оборонявся, але періодично єдина тактика в обороні полягала в тому, щоб вибити якнайдалі від своїх воріт.

За перші 15 хвилин "помаранчево-чорні" лише кілька разів змогли перетнути центральне коло. Про удари в площину воріт розмова не йшла.

Ближче до середини тайму у "Шахтаря" почали з'являтися невеликі моменти в атаці, але без жодних погроз "Селтіку". Як і раніше, основні дії матчу відбувалися перед воротами голкіпера збірної України.

Такий тотальний тиск господарів на 34-й хвилині дав результат. Якумакіс скористався плутаниною у воротарській "Шахтаря" і з 5 метрів розстріляв Трубіна.

Забивши гол, футболісти "Селтіка" не стали відходити в оборону, а також продовжувала великими силами атакувати, ледь не пропустивши контратаку. На 41-й хвилині Мудрик виходив віч-на-віч з Джо Хартом, не зміг переграти ексворотаря збірної Англії.

Після перерви малюнок гри не змінився. "Шахтар" зробив акцент на контратаках, решту часу відбиваючи позиційні атаки шотландців. На 54-й хвилині Траоре віддавав небезпечну передачу на Зубкова, але удар Олександра чиркнув на праву штангу.

А другий контрвипад через 3 хвилини став результативним. Михайло Мудрик отримав пас біля центрального кола, простягнув м'яч до штрафного майданчика, змістився до центру і потужним пострілом під поперечину зрівняв рахунок.

Приголомшені гравці "Селтіка" всією командою пішли в атаку. Стали з'являтися порожні зони, з якої ледь не скористався "Шахтар". Мудрик втік від усіх, віддав пас на Сікана, але той не влучив із 5 метрів у порожні ворота.

Останні хвилини пройшли у натиску гравців із Глазго, але на результаті це не позначилося.

"Селтік" Шотландія – "Шахтар" Україна 1:1 (1:0, 0:1)

Голи : 1:0 – 34 Якумакіс, 1:1 – 58 Мудрик.

Селтік – Харт, Юранович, Картер-Вікерс, Єнц, Тейлор, Хакшабанович (Маеда, 65), О`Райлі, Хатате (Тернбулл, 84), Абада (Форрест, 66), Якумакіс, Фурухасі (Муй, 65).

Шахтар – Трубін, Тейлор, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Мудрик (Петряк, 90), Степаненко, Судаков (Кривцов, 90), Бондаренко, Зубков, Траоре (Сікан, 57).

Попередження : Матвієнко (31), Бондар (50), Степаненко (56), Зубков (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" з рахунком 4:1 здобув неймовірну перемогу над "Лейпцигом".

Зустріч другого туру ЛЧ проти "Селтіка" завершилася внічию 1:1, при цьому українці першими пропустили.

5 жовтня "гірники" програли "Реалу" у 3-му турі. Історичний матч завершився з рахунком 1:2.

11 жовтня у четвертому турі донецька команда втратила перемогу над "Реалом". Матч у Варшаві на столичному стадіоні імені маршала Юзефа Пілсудського завершився з рахунком 1:1.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber . Не ведіться на фейки!