"Шахтар" програв "Реалу" в історичному матчі Ліги чемпіонів. Відео

3 хвилини
17,1 т.
Реал Шахтар

Донецький "Шахтар" у 3-му турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2022/2023 із рахунком 1:2 програв мадридському "Реалу". Вперше в історії на матч ЛЧ у складі "гірників" вийшов повністю український склад.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Реал" – "Шахтар".

"Реал" із перших секунд влаштував потужний штурм українській команді. Мадридці атакували великими силами, не дозволяючи супернику навіть підвести голову. Українці насилу починали свої атаки, але вони завершувалися там, де закінчувався їхній штрафний майданчик.

"Реал" демонстрував тотальний пресинг, практично одразу роблячи перехоплення. На 13-й хвилині "Шахтар" не витримав натиску та пропустив гол. Родріго накрутив українських захисників метрів за 20 від воріт і точно пробив у правий кут.

Після голу темп гри дещо впав – і підопічні Йовічевіча отримали більше простору, при цьому малюнок поєдинку залишався тим самим: "Реал" атакував, "Шахтар" захищався.

На 28-й хвилині господарі розіграли ідеальну триходівку, після якої Вінісіус Жуніор завдав чіткого удару в нижній кут воріт – 2:0.

Футболісти "Реала" помітно перевершували українців у швидкості, щоразу демонструючи найвищу культуру пасу та змушуючи Трубіна відпрацьовувати на повну. Анатолій здійснив кілька розкішних сейвів.

Мадридці зловили кураж і досить зненацька пропустили єдину атаку українського клубу. Богдан Михайличенко зробив ідеальний асист на Зубкова, Олександр у стрибку, не обробляючи, пробив повз Луніна – рахунок 2:1.

Після перерви тиск "Реала" продовжився. Іспанці володіли ігровою та територіальною перевагою, і лише майстерність Трубіна рятувала "Шахтар" від розгрому.

За весь другий тайм українська команда зробила лише одну контратаку, але Мудрик не втік від трьох іспанців.

"Реал" просто користувався своїм тактичним арсеналом і своєю майстерністю, особливо не підвищуючи градус напруженості на полі. Було помітно, що будь-якої миті підопічні Анчелотті можуть додати.

Останні 10 хвилин були дуже тяжкими психологічно для "Шахтаря", але забитих голів глядачі більше не побачили.

"Реал Мадрид" Іспанія – "Шахтар" Україна 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 – 13 Родріго, 2:0 – 28 Вінісіус Жуніор, 2:1 – 39 Зубкоа.

Реал Мадрид – Лунін, Карвахаль, Алаба, Мілітао, Менді, Кроос, Вальверде, Тчуамені (Камавінга, 75), Бензема, Вінісіус Жуніор, Родріго (Асенсіо, 80).

Шахтар – Трубін, Конопля, Матвієнко, Бондар, Михайличенко, Мудрик, Степаненко (Траоре, 88), Судаков (Джурасек, 88), Бондаренко, Швед (Петряк, 67), Зубков (Сікан, 67).

Попередження: Бондар (55), Мудрик (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Ліги чемпіонів "Шахтар" із рахунком 4:1 здобув неймовірну перемогу над "Лейпцигом".

Зустріч другого туру ЛЧ проти "Селтіка" завершилася внічию 1:1, при цьому українці першими пропустили.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!