"Шахтар" обіграв "Динамо" у матчі із незабитим пенальті, видаленням та 4 голами. Відео

11,0 т.
Шахтар Динамо

Донецький "Шахтар" у центральному матчі 7-го туру чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі переміг київське "Динамо". Зустріч на "Арені Львів" завершилась із рахунком 3:1.

OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Динамо".

Для "гірників" це стало 59-ю перемогою у 195 очних зустрічах із киянами у всіх турнірах. У "Динамо" кількість успішних матчів проти "помаранчево-чорних" залишилася на позначці 80.

Матч розпочався у невисокому темпі без активних подій від обох команд. Ні "Шахтар", ні "Динамо" не форсували події. Кияни зненацька грали першим номером. Перша половина тайму проходила у спокійному режимі, без будь-якої агресії, яка зазвичай притаманна зустрічі цих клубів. За ударами у бік воріт рахунок був 0:1 на користь гостей.

На 27-й хвилині "Шахтар" уперше зміг організувати небезпечний момент біля воріт Нещерета. Зубков взяв гру на себе, пробивши поряд зі штангою. Однак у наступній атаці Геннадій був точний.

На 29-й хвилині після подачі з кутового Лассіна Траоре переправив м'яч партнеру. Зубков випередив Вівчаренко, завершивши атаку влучним ударом – 1:0.

Забивши гол, господарі знову відійшли до оборони, віддавши ініціативу супернику. Динамівці здебільшого будували свої атаки через лівий фланг і Конопля із Зубковим відорювали на повну.

На 45-й хвилині "Шахтар" не забив пенальті. Тимчик збив Мудрика. Бити 11-метровий взявся Лассіна Траоре, але Руслан Нещерет зіграв бездоганно.

Другий тайм розпочався феєрично. З інтервалом у дві хвилини клуби обмінялися забитими голами. Спочатку чудово головою зіграв Ванат, а у відповідь Мудрик завдав точний більярдний удар.

"Шахтар" грав за рахунком, не соромлячись працювати другим номером.

На 69-й хвилині "Динамо" залишилося у меншості. Ілля Забарний невдало зіграв на прийомі. Його обікрав Данило Сікан, і захиснику довелося зробити фол останньої надії. Катерина Монзуль без роздумів показала футболістові збірної України червону картку.

Після цього "біло-сині" посипалися, пропустивши третій м'яч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня і "Динамо" та "Шахтар" провели свої матчі в єврокубках. Підопічні Ігора Йовічевича на останніх секундах прикро втратили перемогу над мадридським "Реалом" у Лізі чемпіонів (1:1).

Футболісти Мірчі Луческу вчетверте програли в Лізі Європи, поступившись у Польщі французькому "Ренну" (0:1).