"Шахтар" – "Динамо". Відео голів центрального матчу 7-го туру Прем'єр-ліги України

14,5 т.
Шахтар Динамо

Донецький "Шахтар" цієї хвилини у 7-му турі чемпіонату України з футболу у Прем'єр-лізі зустрічається з київським "Динамо". Зустріч відбувається на "Арені Львів".

OBOZREVATEL веде онлайн-трансляцію матчу "Шахтар" – "Динамо".

На 29-й хвилині після подачі з кутового Лассіна Траоре переправив м'яч партнеру. Зубков випередив Вівчаренко, завершивши атаку влучним ударом - 1:0.

На 45-й хвилині "Шахтар" не забив пенальті. Тимчик збив Мудрика. Бити 11-метровий взявся Лассіна Траоре, але Руслан Нещерет зіграв бездоганно.

Після перерви з інтервалом кілька хвилин команди обмінялися забитими голами.

На 69-й хвилині "Динамо" залишилося у меншості. Ілля Забарний невдало зіграв на прийомі. Його обікрав Данило Сікан, і захиснику довелося зробити фол останньої надії. Катерина Монзуль без роздумів показала футболістові збірної України червону картку.

Після цього "біло-сині" посипалися, пропустивши третій м'яч.

Як повідомляв OBOZREVATEL, цього тижня і "Динамо" та "Шахтар" провели свої матчі в єврокубках. Підопічні Ігора Йовічевича на останніх секундах прикро втратили перемогу над мадридським "Реалом" у Лізі чемпіонів (1:1).

Футболісти Мірчі Луческу вчетверте програли в Лізі Європи, поступившись у Польщі французькому "Ренну" (0:1).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Чи не ведіться на фейки!