"Шахтар" сенсаційно вилетів із Кубку України, програвши "Агробізнесу" в чвертьфіналі

Агробізнес - Шахтар

Донецький "Шахтар" у чвертьфінальному матчі Кубку України з футболу сенсаційно програв "Агробізнесу" з Волочиська (Хмельницька область) і вилетів із турніру.

Основний час на київському стадіоні "Динамо" ім. Лобановського завершився з рахунком 0:0, а в додатковий вирішальний гол на 96-й хвилині забив Богдан Семенець.

У першому таймі клуб із Першої ліги помітно поступався титулованому супернику в статистичних показниках, але фактично був набагато ближчим до голу. Підопічні Олександра Чижевського нітрохи не знітилися, давши справжній бій "гірникам".

Уже на 25-й хвилині Петров мав відкривати рахунок. 23-річний нападник обікрав Маркоса Антоніо і вийшов сам на сам із П'ятовим, обігравши голкіпера. Удар у порожні ворота відбив Кривцов, який встиг добігти.

Через 10 хвилин Петров розігнав контратаку, віддав на фланг Романюку, той відпасував у центр штрафного, де повинен був замикати Семенюк, але захисники вибили м'яч.

Друга половина почалася набагато активніше. На 50-й хвилині Соломон упав у штрафному після контакту з Мозілем. Головний арбітр Сергій Бойко показав ізраїльтянинові за симуляцію жовту картку, але після перегляду ВАР скасував своє рішення.

Алан Патрік взявся бити пенальті, проте не зміг переграти воротаря. У наступну мить Мозіль, вибиваючи м'яч, зробив гольову передачу, але Петров заліз в офсайд, і гол було скасовано.

"Агробізнес" мав помітно свіжий вигляд і ближче до кінця тайму почав притискати "Шахтар", хоча в ці хвилини був помітним клас донецької команди.

Господарі накочували одну атаку за іншою, але так і не змогли відзначитися точним ударом. Доля зустрічі вирішилася в додатковий час.

Чемпіон України захопився атаками і пропустив контратаку. Семенца вивели сам на сам із Пятовим, і Богдан не схибив

Останні 10 хвилин донецька команда догравала в меншості. Давид Хочолава отримав другу жовту картку.

"Агробізнес" – "Шахтар" 1:0

Гол: Семенець, 96

На 51-й хвилині Алан Патрік ( "Шахтар") не забив пенальті (воротар).

"Агробізнес": Мозіль, Шаповал, Дідик, Юхимович, Курило, Романюк (І. Когут, 63) – Семенюк (Груша, 63), Думанюк, Черненко (Бойчук, 81), Н. Когут (Немтінов, 94), Петров (Семенець, 81).

"Шахтар": Пятов, Корнієнко, Хочолава, Кривцов, Болбат, Маркос Антоніо (Майкон, 63), Коноплянка (Тете, 64), Алан Патрік, Судаков (Марлос, 91), Соломон (Тайсон, 91), Фернандо (Дентіньо, 72).

Попередження: Черненко, 25, Мозіль, 51, Шаповал, 67, Дідик, 87, Думанюк, 92 – Судаков, 35, Хочолава, 90 + 1

Вилучення: Хочолава, 109 (повторне попередження)

Півфінальні поєдинки заплановано на 21 квітня 2021-го. Фінал турніру заплановано в Тернополі на міському стадіоні 12 травня 2021 року.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 лютого "гірники" зазнали сенсаційної поразки в УПЛ. Зустріч 16-го туру проти "Зорі" завершилася з рахунком 0:1. Переможний гол було забито на 94-й хвилині.

Після матчу Йожеф Сабо назвав цей результат "трагедією" для "Шахтаря".