Сенсація на Євро-2020! Іспанія втратила очки в матчі проти Швеції

4 хвилини
4,6 т.
Іспанія не змогла перемогти Швецію

Збірна Іспанії не змогла перемогти Швецію в матчі першого туру Євро-2020. Поєдинок завершився з рахунком 0:0.

Поєдинок пройшов на Олімпійському стадіоні (Севілья), але фактор рідних стін "фурії роха" не допоміг. Іспанці всі 90+6 хвилин провели в атаці, але пробити ворота Робіна Ольсена їм так і не вдалося.

Шведи оборонялися всією командою і відзначилися вкрай низьким показником володіння м'ячем.

Шведи дали бій іспанцям в Севільї
Ісак та Емерік Ляпорт
Захисник шведів Даніельсон (в жовтому) в боротьбі з іспанцями

Іспанія за весь поєдинок завдала 17 ударів по воротах шведів, у ворота потрапили всього 5 із них.

Тренер збірної Іспанії Луїс Енріке.
Берг (з м'ячем) і Родрі.

Команда Луїса Енріке володіла м'ячем 75% ігрового часу, але заштовхати його в сітку воріт суперника так і не вдалося.

Іспанія і Швеція на Євро-2020
Шведи доставили проблеми Іспанії

Іспанія – Швеція – 0:0.

Попередження: Лустіг, 55

Іспанія: Симон, М. Льоренте, Пау Торрес, Ляпорт, Альба, Коке (Фабіан Руїс, 87), Родрі (Алькантара, 66), Педрі, Ферран Торрес (Оярсабаль, 74), Мората (Сарабіа, 66), Ольмо (Морено , 74);

Швеція: Ольсен, Люстіг (Крафт, 75), Ліндельоф, Даніельсон, Аугустінссон, С. Ларссон, Олссон (Каюсте, 84), Екдаль, Форсберг (Бенгтссон, 84), Берг (Квайсон, 69), Ісак (Классон, 69).

Статистика матчу Іспанія - Швеція
Групу Е після першого туру очолила Словаччина

Нагадаємо, матчі Євро-2020 можна подивитися на телеканалі "Україна".

Як повідомляв OBOZREVATEL, Україна в першому матчі на Євро-2020 програла Нідерландам в Амстердамі. Підопічні Андрія Шевченка забили два красивих голи у другому таймі, але пропустили на один більше. Нічия вислизнула в кінцівці поєдинку.

Дюмфріс приніс Нідерландам перемогу
Андрій Ярмоленко (по центру) після вирішального гол в матчі
Нідерланди – Україна
Українці пропустили три голи на старті Євро-2020

Далі жовто-сині зіграють проти Північної Македонії та Австрії.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Після матчу з Нідерландами в ЗМІ з'явилася інформація про те, що між двома гравцями збірної України стався конфлікт у роздягальні.