"Динамо" здобуло легку перемогу на класі. Відео

2,6 т.
Рух Динамо

Київське "Динамо" в 9-му турі чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі обіграло в гостях львівських "Рух". Зустріч на "Арені Львів" завершилась з рахунком 2: 0.

У першому таймі "Динамо" повністю домінувало на поле, але оборона "Руху" при цьому не відчувала якихось серйозних проблем. За перші 15 хвилин "біло-сині" не створили нічого біля воріт Паньківа.

Підопічні Луческу впевнено контролювали м'яч, вели гру, але не могли організувати ніяких моментів чи навіть спроби увійти в штрафний. На 28-й хвилині Мартинюк перегнув з агресивністю в грі проти Гармаша, коліном зачепив ногу Дениса і Юрій Іванов поставив пенальті.

Через 10 хвилин "Динамо" подвоїло перевагу. Простріл Тимчика замкнув Денис Гармаш.

У другому таймі кияни грали по результату, перепасовуючись в середині поля. "Рух" не йшов у пресинг, навіть не намагаючись змусити опонента помилятися. Львів'яни ніяк не атакувати суперника ні у верхньому, ні у середньому блоці. Лише в своєму штрафному була помітна хоч якась самовіддача.

А про чужі ворота "Рух" згадав лише на 80-й хвилині, так і ні разу не влучивши у ворота Бущана.

"Рух" – "Динамо" 0:2 (0:2, 0:0)

Голи: 0:1 – 28, пенальті Циганков, 0:2 – 38 Гармаш.

Рух – Паньків, Бойчук (Рунич, 65), Білий, Гагун, Мисик, Мартинюк, Притула (Оріховський, 65), Сич (Таллес, 81), Климчук (Лях, 58), Карасюк, Борячук (Кондраков, 58).

Динамо – Бущан, Шабанов, Кендзьора, Миколенко (Караваєв, 77), Тимчик, Циганков (де Пена, 85), Шепелев, Гармаш, Вербич (Вітіньо, 62), Андрієвський, Супряга (Шкурін, 62).

Попередження: Сич (36), Гагун (63), Білий (69), Карасюк (89).

Турнірна таблиця

Відзначимо, що в минулому турі "біло-сині" лише на останніх секунді перемогли "Олександрію". Єдиний гол з пенальті забив Віктор Циганков. У середу підопічні Луческу з рахунком 0:3 поступилися "Шахтар" в битві за Суперкубок України.