"Динамо" перемогло в УПЛ, забивши пенальті на 97-й хвилині

3 хвилини
11,8 т.
Динамо Олександрія

Київське "Динамо" в центральному матчі 8-го туру чемпіонату України з футболу перемогло "Олександрію". Зустріч на столичному НСК "Олімпійський" завершилася з рахунком 1:0, водночас доля зустрічі вирішилася на останніх секундах. Після перегляду ВАР Дмитро Крівушкін призначив пенальті на 97-й хвилині.

Господарі, будучи в ролі фаворита впевнено почали матч, постійно навантажуючи штрафну суперника небезпечними моментами.

На 15-й хвилині Буяльський чудово закинув на дальню штангу, де Циганков не зміг коліном переправити м'яч у ворота. "Динамо" з кожною своєю атакою все ближче і ближче наближалася до воріт Білика і все небезпечніше атакувало, але м'яч вперто не хотів потрапляти в рамку.

Під завісу тайму все той же Циганков мав ще один стовідсотковий момент. Віктор отримав м'яч на 11-метровій позначці після м'якого пасу Карлоса де Пени, але вдало відпрацював голкіпер.

У другому таймі підопічні Луческу все сили кинули в напад, чим намагалися скористатися олександрійці, організовуючи контратаки.

Останні 15 хвилин гри м'яч не залишав межі половини поля "Олександрії", що в підсумку і позначилося на результаті. Рибалка тримав Гармаша під час навісу в штрафний, головний арбітр подивився відеоповтор і на 7-й доданій хвилині поставив пенальті. Покарання чітко виконав Віктор Циганков.

Циганков забив переможний гол

Останні секунди "Олександрія" догравала в меншості. За навмисний удар Шабанова був видалений Кирюханцев.

Відзначимо, що під час гри ультрас "Динамо" влаштували бійку на трибунах.

"Динамо" – "Олександрія" 1:0

Гол: 1:0 – 90, пенальті Циганков.

Динамо – Бущан, Кендзьора (Караваєв, 68), Миколенко, Шабанов, Забарний, де Пена (Вітіну, 68), Циганков, Андрієвський, Сидорчук (Шепелєв, 77), Буяльський (Ледньов, 90), Шкурін (Гармаш, 46).

Олександрія – Білик, Дубра, Мірошниченко, Мельник, Цуріков, Дрішлюк (Рибалка, 70), Третьяков (Стецков, 90), Гринь (Спінеллі, 63), Калюжний, Одарюк (Кирюханцев, 63), Ковалець.

Попередження: Ковалець (42), Буяльський (43), Кендзьора (58), Сидорчук (66), Спінеллі (75), Дубра (78), Андрієвський (86), Рибалка (90), Гармаш (90), Шабанов (90 ).

Вилучення: Кирюханцев (90).

Турнірне становище

Свій наступний поєдинок в УПЛ "біло-сині" проведуть 25 вересня на виїзді проти львівського "Руху".

Як повідомляв OBOZREVATEL, в минулому турі "Динамо" обіграло на виїзді "Металіст-1925", а у вівторок підопічні Луческу звели внічию зустріч Ліги чемпіонів проти "Бенфіки".