Росія вимучила перемогу над фінами на Євро-2020. Фанати висміяли успіх збірної РФ

4 хвилини
63,2 т.
Фінляндія Росія результат матчу Євро 2020

Збірна Росії з футболу здобула непросту перемогу на Євро-2020, мінімально обігравши Фінляндію з рахунком 1:0. Єдиний м'яч підопічні Станіслава Черчесова забили перед самою перервою, при цьому не вразивши в другому таймі.

Після гри російські фанати відверто обурювалися з приводу матчу. Вони назвали гру своїх улюбленців цирком.

Російський уболівальник.
Фанати висміяли збірну Росії.
Реакція росіян на перемогу.

Що стосується самого поєдинку, то номінальні господарі розпочали зустріч із місця в кар'єр, уже на третій хвилині відправивши м'яч у ворота Сафонова. Дівєєв віддав на Кузяєва, але той не поспішав виходити на м'яч, чим скористався Райтала, зігравши на випередження. Він виконав точну подачу в штрафний майданчик, а Пог'янпало точно пробив головою, але після перегляду VAR (відеоасистент арбітра) гол було скасовано через офсайд.

Гол Пог'янпало був скасований

Після цього підопічні Станіслава Черчесова взяли ігровий снаряд під контроль і організували кілька небезпечних атак, одну з яких дивом не завершив Оздоєв. Півзахисник збірної РФ із кількох метрів розстрілював ворота фінів, але не влучив у ворота.

Оздоєв втратив один із найкращих моментів своєї команди в таймі

Крім нього і Головіна в центрі уваги постійно опинявся Дзюба. Капітан російської команди грав роль "стовпа", стаючи адресатом більшості дальніх передач.

Дзюба постійно боровся із суперниками

Скандинавські футболісти усвідомлено грали "другим номером", часто розриваючи оборону суперників на контратаках. Ближче за всіх до голу був Пог'янпало, але йому не завжди вдавалося ухвалювати найкращі рішення у фінальній третині поля.

Пог'янпало ухвалював не найкращі рішення у фінальній третині

У другій половині першого тайму збірна РФ давила на фінів за допомогою закидань на потужного Дзюбу і зуміла домогтися успіху на другій компенсованій хвилині. Капітан віддав на Олексія Міранчука, а партнер українця Руслана Малиновського по "Аталанті" точно пробив у дальню "дев'ятку".

Після перерви номінальні господарі були сповнені рішучості зрівняти рахунок, тому вже на старті другої половини у них виник момент. Пуккі вийшов віч-на-віч із голкіпером, але йому в останній момент завадив Дівєєв. В одній із наступних атак зі спробою форварда впорався Сафонов.

Пуккі не використав вихід сам на сам

Росіянам дуже допоміг гол Олексія Міранчука, оскільки він дав їм упевненість у власних силах і вніс спокій у їхні дії. У центрі поля все частіше стали з'являтися розриви, якими команди користувалися для проведення швидких контратак.

В одній із них відмінний шанс не використав Жемалетдінов, який з'явився на полі після заміни. Ріфат вийшов віч-на-віч із Градецьким, але пробив повз дальню штангу. Незабаром голкіперу фінів усе ж довелося вступити в гру, коли Кузяєв виконав обвідний удар, але воротар витягнувся і перевів м'яч на кутовий.

Жемалетдінов не використав свій шанс

Скандинавська збірна практично не мала можливостей для того, щоб відігратися. На 89-й хвилині вони заробили штрафний удар, але стандартне положення закінчилося неточним ударом Араюрі головою.

Фінляндія – Росія 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 – 45+2, Олексій Міранчук

Фінляндія: Градецьки – Райтала (Соірі, 75), Тойвіо (Йенсен, 85), Араюурі, О'Шонессі, Уронен – Лод, Шуллер (Кауко, 67), Камара – Пог'янпало, Пуккі (Лаппалайнен, 75).

Росія: Сафонов – Фернандес (Караваєв, 25), Дівєєв, Джикія, Кузяєв – Зобнін, Баринов, Оздоєв (Жемалетдінов, 61) – Олексій Міранчук (Мухін, 85), Дзюба (Соболєв, 85), Головін.

Попередження: Камара, О'Шонессі – Баринов, Оздоєв, Джикія.

У наступному поєдинку, який відбудеться 21 червня, підопічні Черчесова зустрінуться з Данією. Вболівальників із РФ не пустять на трибуни стадіону в Копенгагені.

Групи Євро-2020
Календар групового етапу Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у заключних матчах першого туру групового турніру Євро-2020 Португалія знищила Угорщину, забивши 3 голи за 8 хвилин, а Франція мінімально обіграла Німеччину завдяки автоголу Матса Хуммельса.