Франція завдяки автоголу перемогла Німеччину на Євро-2020

6 хвилин
14,1 т.
Німеччина Франція

Збірна Німеччини на "Арені Мюнхен" програла команді Франції в заключному матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату Європи з футболу-2020. Центральна зустріч 15 червня завершилася з рахунком 1:0.

OBOZREVATEL вів онлайн трансляцію матчу Німеччина – Франція.

Для Франції це стало 15-ю перемогою в 32 матчах проти Німеччини на рівні збірних. Ще 8 поєдинків завершилися внічию.

Активіст Greenpeace приземлився на поле перед стартом матчу

Перед зустріччю на полі приземлився активіст Greenpeace, який виступав проти використання нафти.

Матч Німеччина розпочала першим номером, намагаючись позиційно знайти ключі до воріт Льоріса. До французької трійки нападу Бензема-Грізманн-Мбаппе м'яч не доходив. Його повною мірою контролювали господарі поля.

Гра пройшла на невисоких швидкостях.

Лише на 15-й хвилині чинні чемпіони світу нарешті спробували налагодити контроль м'яча і самим влаштувати перепасовку. Швидкості в дебюті були дуже невисокі.

Футболісти намагалися максимально викластися на полі.

Французи, втрачаючи м'яч, відразу вступали у відбір. Гравці обох команд грали дуже обережно, не загострюючи ситуацію в підкатах. Відчувалася взаємна повага футболістів.

Франція мінімально перемогла Німеччину.

Ситуація різко змінилася на 22-й хвилині. Погба кинув по флангу Ернандеса, той прострілював уздовж воріт на Мбаппе, але Матс Хуммельс у спробі перехопити зрізав м'яч у власні ворота.

Пропустивши гол німці активізувалися. Їм вдалося перевести гру ближче до воріт суперника. Але незважаючи на удар Мюллера і два штрафні Крооса, до середини тайму по справжньому небезпечного моменту біля французьких воріт не було.

Льоріс працював на повну.

Ближче до перерви ініціатива знову перейшла до французiв. Ті демонстрували впевнене володіння м'ячем, але без ударів по воротах Ноєра.

У відборі Франція не боялася досить глибоко сідати в оборону. В атаці Німеччині не вистачало креативу. Відчувався невеликий мандраж, у той час як підопічні Дешама грали розкуто і вільно від тиску трибун.

Французи добре грали у відборі.

Лише на 38-й хвилині німці змогли створити перший гольовий момент. Але удар Ілкая Гюндогана виявився дуже неточним.

Після перерви французи занадто спокійно розпочали зустріч та ледь не були покарані. Уже в дебюті Гнабрі зловив на ногу крос із флангу і тільки везіння врятувало Льоріса від гола. М'яч пролетів над дев'яткою.

Матч не ряснів порушеннями.

Німці нарощували і нарощували перевагу і на 62-й хвилині їхня ініціативність перетворилася на тиск. Франція намагалася відповідати контратаками.

Кілліан Мбаппе.

На 69-й хвилині Мбаппе забив фантастичний гол, обігравши чотирьох захисників, однак моментом раніше форвард ПСЖ заліз в офсайд.

Команди намагалися використовувати помилки одне одного.

Під завісу зустрічі головний тренер бундестім Йоахім Льов вирішив поміняти атакувальну ланку, випустивши двох нових футболістів. Сані і Вернер замінили Хаверца і Гнабрі.

Німеччина – Франція

Французи різко додали в єдиноборствах, втекли в контратаку і на останніх секундах знову забили гол, який знову був скасований через офсайд.

Франція забила другий м'яч
Карім Бензема незадоволений скасуванням голу

Свій наступний поєдинок на Євро-2020 збірна Німеччини проведе 19 червня проти Португалії (19:00). У цей же день французи зіграють з угорцями (16:00).

Група F

Франція – Німеччина 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 – 20, автогол Хуммельс.

Франція – Льоріс, Варан, Павар, Кімпембе, Люка Ернандес, Погба, Канте, Рабьо (Дембеле, 90), Мбаппе, Бензема (Толіссо, 89), Грізманн.

Німеччина – Нойер, Рюдігер, Гинтер (Джан, 87), Хуммельс, Гозенс (Фолланд, 87), Гюндоган, Кроос, Хавертц (Сані, 74), Кімміх, Мюллер, Гнабрі (Вернер, 74).

Попередження: Кімміх(7).

Нагадаємо, що буднестім у 6-му турі Ліги націй встановила історичний антирекорд. Поєдинок проти Іспанії завершився поразкою 0:6.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".