Провал сезону: "Динамо" вперше за 9 років не потрапило до зони Ліги чемпіонів

20,1 т.
Луческу Динамо

Багаторазовий чемпіон України київське "Динамо" вперше за останні дев'ять років не змогло вибороти місце у двійці найсильніших команд національної першості. Це означає, що столичний клуб не зможе виступити навіть у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Це стало відомо після стартових матчів 27-го туру Прем'єр-ліги. У першій зустрічі ігрового дня СК "Дніпро-1" на останній хвилині компенсованого часу зумів вирвати вольову перемогу над "Колосом" із Ковалівки – 2:1. З аналогічним рахунком лідер першості донецький "Шахтар" був сильнішим за рівненський "Верес", забивши вирішальний м'яч на 83-й хвилині гри.

Після цього відставання "Динамо" від дніпрян, які поки що йдуть на другому рядку, збільшилося до 14 очок. Киянам залишилося зіграти чотири матчі, в яких вони зможуть набрати максимум 12 пунктів.

Це означає, що "біло-сині" тепер можуть розраховувати лише на "бронзу" чемпіонату. При цьому луганській "Зорі", яка посідає третє місце, підопічні Мірчі Луческу програють вісім пунктів.

Таким чином, "Динамо" вперше з сезону 2013/2014 не змогло пробитися у топ-2 УПЛ. У тому розіграші під керівництвом Олега Блохіна кияни посіли четверте місце, пропустивши вперед "Шахтар", "Дніпро" та "Металіст".

Як повідомляв OBOZREVATEL, легендарний футболіст київського "Динамо" Владислав Ващук став солдатом Національної гвардії України, чим шокував багатьох близьких.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!