Півзахисник "Ювентуса" отримав подвійний перелом у матчі Ліги чемпіонів

2,6 т.
Півзахисник 'Ювентуса' отримав подвійний перелом у матчі Ліги чемпіонів

Серйозними неприємностями завершилася для футболіста "Ювентуса" Вестона Маккені участь у матчі Ліги чемпіонів проти іспанського "Вільяреала" (1:1). 23-річний півзахисник отримав подвійний перелом ноги та був замінений на 81-й хвилині. Через це американець найближчими тижнями не зможе вийти на поле.

Травмований Маккені.

Про це розповів італійський журналіст-інсайдер Джанлука Ді Марціо на своєму сайті. У Маккені виявили перелом другої та третьої плюсневих кісток лівої ноги.

Неприємність сталася у єдиноборстві з еквадорським захисником Первісом Еступіньяном, який лише на 79-й хвилині вийшов на поле.

Маккені зламали ногу.

Перегляньте огляд всього поєдинку в Іспанії.

У сезоні 2021/22 Маккені у 19 матчах чемпіонату Італії забив три м'ячі та отримав одну жовту картку, а у шести зустрічах ЛЧ ні голом, ні пасом не відзначився.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Челсі" оновив кілька рекордів у Лізі чемпіонів. Лондонці обіграли французький "Лілль".

У той же час Польща відмовляється грати з Росією у Москві матч плей-оф ЧС-2022. Пройде він наприкінці березня.