Північна Македонія – Україна: результат та хронологія суперкамбеку в матчі відбору Євро-2024

6 хвилин
115,3 т.

Збірна України з футболу у п'ятницю, 16 червня, провела другий матч відбірного турніру до чемпіонату Європи 2024 року. Наша команда під керівництвом нового головного тренера Сергія Реброва зустрічалася на виїзді із Північною Македонією.

Поєдинок приймав стадіон "Тоше Проески" у Скоп'є. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Північна Македонія – Україна.

Україна пропустила від македонців із пенальті

ЄВРО-2024. Відбір

Група С. 3-й тур

Скоп'є, стадіон "Тоше Проескі"

Головний арбітр: Лукас Фендріх (Швейцарія), арбітр VAR: Федайї Сан (Швейцарія)

Північна Македонія – Україна – 2:3

Голи: Барді, з пенальті, 31, Елмас, 39 – Забарний, 62, Конопля, 67, Циганков, 83

___________________________________

00:46. Арбітр покарав Віталія Миколенка після фінального свистка.

23:49. Всім дякуємо. Про рішення рефері поінформуємо окремо.

23:47. Поки неясно нічого щодо післяматчевої бійки.

23:43. Будемо з'ясовувати, що там арбітр кому показав.

23:42. Так, суддя там ще карток роздав. Хоч би без червоних обійшлося.

23:41. Накинувся тренер македонців на Миколенка. Сутичка на полі.

90+5. Все! Перемога України!

90+4. Пожежа біля воріт господарів. Але не довели наші до голу моменту.

90+3. ЗАМІНА. Зубков змінив Циганкова.

90+3. Не дають українці господарям заволодіти м'ячем.

90. ЗАМІНА. Брдаровські пішов, Бабунські вийшов.

90. ЗАМІНА. Сидорчук змінює Мудрика.

90. Збили наші темпи. Катають м'яч.

88. Македонія у меншості вперед йде.

86. Наші навіщось тут же притислися до своїх воріт.

85. Два асисти у Мудрика. У Циганкова 1+1.

83. 2:3!!! Ось це так!!! Мудрик шикарно закинув за спини захисникам, а там Циганков на самоті головою пробив над руками воротаря!

80. Віктор міг ще й на Ваната покотити. А той перед порожньою "рамкою" був.

78. Який моментище! Судаков викотив на Циганкова, а той із трьох метрів у ворота не влучив!

77. Миколенко прострілював, потрапив у захисника.

75. ЗАМІНА. Трайковські поступається місцем на полі Дорієву.

73. Ух! Циганков зі штрафного класно перекинув стінку, але зовсім трохи не влучив у "рамку".

72. ВИЛУЧЕННЯ. Мусліу збив відверто Ваната.

71. Повертається Михайло на поле.

69. У Мудрика якісь проблеми.

67. 2:2! Зрівнюють українці. Мудрик зумів втекти від трьох суперників та зробив пас від лицьової на 11 метрів. Ніхто не встиг, але м'яч у результаті дійшов до Коноплі, який у дотик з 14 метрів вбив м'яч у нижній кут.

66. ЗАМІНА. Малиновський замість Ярмоленка.

64. ЗАМІНИ. Атанасов, Брдаровські та Ристовські вийшли. Закінчили Адемі, Нестеровські та Ашковські закінчили.

62. 2:1. Забиває Україна. І, що несподівано, після кутового. Циганков навісив, а Забарний зрізав м'яч під дальню штангу.

61. Обікрав Ярмоленка суперника на чужій половині поля. Але навіть до воріт наші не дійшли.

59. Мудрик м'яч обробити не може.

58. В України, як і раніше, "бублик" у графі ударів у створ.

56. Ярмоленко падає у чужому штрафному. Але суддя свистить у інший бік.

55. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Мусліу заважав Трубіну м'яч у гру ввести.

54. Трубін спокійно забрав удар з-за штрафного майданчика.

53. Степаненко штовхнув суперника у центрі поля.

51. Навіс Коноплі впевнено забрав воротар македонців.

50. Ярмоленко віддавав вперед. Неточно.

48. Ашковські небезпечно прострілював. Вибив м'яч наш захисник.

48. Суддя продовжує свистіти всі стики.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ. Господарі ввели м'яч у гру.

46. ЗАМІНИ. Тимчик та Довбик пішли. Ванат та Коноплі у грі.

22:46. Повертаємось до Скоп'є.

22:42. Чекаємо на реакцію Реброва на це неподобство.

22:38. Увага! 11-2 за ударами.

22:34. ПЕРЕРВА.

45+3. Свистить рефері.

45+2. Мудрик сьогодні на поле виходив?

45+1. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Довбик одержав від арбітра.

45. Ой-ой-ой! Трубін тягне з-під перекладини удар Аліоскі зі штрафного.

44. Ярмоленко відмахнувся від суперника. Ледь видалення ми не отримали.

43. Тимчик рукою грає у центрі поля.

41. Гри у виконанні українців немає від слова зовсім.

39. 2:0. Красивий м'яч кладе Елмас. Просунувся до воріт і обвідним ударом з 23 метрів влучив точно під дальню штангу.

38. Тепер Довбик збив суперника в атаці.

37. Офсайд у Довбика.

35. Трубін витягує м'яч після удару Трайковські.

35. Перша спроба Мудрика пройти флангом. Пішов м'яч за лицьову.

34. Зовсім незібрано українці грають.

32. Доводиться констатувати, що Матвієнко привозить голи у двох матчах поспіль.

31. 1:0. Барді чітко по центру пробив, а Трубін завалився в кут.

30. Так, "точка".

28. Зараз пенальті буде у наші ворота. Матвієнко руками зіграв.

26. Середина тайму позаду. Непереконливо наші виглядають.

24. 4-0 за кутовими у нас.

22. Контратака три на три від наших. Циганков не зміг віддати на Ярмоленка.

21. Хороше переведення у вільну зону на Циганкова пройшло, але Віктор і не вдарив, і пас не віддав.

18. Суддя сьогодні кожне єдиноборство свистить.

16. Прям несподіванка від Реброва ці довгі передачі від Трубіна на Довбика.

15. Довбик зняв навіс.

14. Кутовий заробили македонці.

12. Наші часто використовують закидання на Довбика.

11. Фолять в атаці господарі.

10. Мудрик упустив м'яч за бокову.

8. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Ристовські скосив Степаненко.

7. Наші намагаються високо пресингувати.

5. Циганков знову грає фактично другим нападником.

3. Циганков класно відібрав м'яч у суперника, але потім не зміг віддати точно на Ярмоленка.

1. Миколенко бахнув із 25 метрів. Трохи вище.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! Українці розіграли з центру поля. Поїхали!

3 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Гімни країн лунають.

5 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на газон стадіону.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до початку гри.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У першому матчі ігрового дня Фінляндія обіграла Словенію 2:0.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти вийшли розім'ятися перед стартовим свистком.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди вже на стадіоні.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. З'явилися стартові склади. У Реброва 0 (нуль) змін у порівнянні з грою у Німеччині.

100 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Наша роздягальня.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Востаннє команди зустрічалися на Євро-2020. Тоді наші забили два голи у першому таймі, але після перерви балканці відповіли м'ячем з пенальті і просто возили нашу збірну, яка ледь дотягла до фінального свистка.

3 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Ого. Подивилися тут прогнози буків. На перемогу України дають аж 2,05.

4 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. У Скоп'є дощ пішов.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Отак наші потренувалися перед матчем.

7 ГОДИН ДО МАТЧУ. Українці сьогодні у синьому зіграють.

11,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Ребров визначився із заявкою на гру. Відчепив Кочергіна і Русина. Зате повернувся Буяльський.

1. Георгій Бущан, 2. Едуард Соболь, 3. Олександр Сваток, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Андрій Ярмоленко, 8. Руслан Малиновський, 9. Владислав Ванат, 10. Михайло Мудрик, 11. Артем Довбик, 12. Анатолій Трубін, 13. Ілля Забарний, 14. Віталій Буяльський, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Юхим Конопля, 18. Олександр Тимчик, 19. Данило Ігнатенко, 20. Олександр Зубков, 21. Георгій Судаков, 22. Микола Матвієнко, 23. Андрій Лунін.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх іболівальників збірної України. Синьо-жовта команда сьогодні дебютує із Сергієм Ребровім в офіційній грі. Наші футболісти виграли всі три очні протистояння з македонцями, але гра у Скоп'є буде непростою.

Україна у стартовій зустрічі кваліфікації програла Англії, а їхні балканські суперники завдали поразки мальтійцям. Завдання підопічних Реброва очевидне – їх влаштує лише перемога.

Паралельно з грою у Скоп'є у Валетті Мальта приймає Англію. Італія пропускає червневе вікно через участь у фіналі чотирьох Ліги націй. Напередодні підопічні Роберто Манчіні програли Іспанії, не змогли потрапити до вирішального матчу турніру і тепер поборються за "бронзу" з Нідерландами.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна України у дебютному матчі Сергія Реброва на посаді головного тренера втратила перемогу над Німеччиною.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!