Перший в історії: український клуб драматично вилетів із нового турніру УЄФА

4,1 т.
Ворскла

Полтавська "Ворскла" вилетіла з Ліги конференцій УЄФА поступившись у додатковий час фінському "КуПСу" (2:3). Основний час завершився з рахунком 2:2.

Полтавчани впевнено почали матч, першими відкривши рахунок. На 48-й хвилині після точного пасу Степанюка гол забив Олівер Тіль. Не минуло й двох хвилин, як гості відігралися. Себбан філігранним ударом із меж штрафного не залишив шансів Різнику.

На 55-й хвилині після розіграшу кутового Пердута ефектно навісив у воротарський, де Скляр знову вивів полтавчан уперед.

"Ворскла" переможний рахунок втримати не змогла, пропустивши на 92-й хвилині. А на 5-й хвилині першого овертайму новачок української команди Богдан Кушніренко отримав пряму червону картку. 25-річний захисник вийшов на заміну на 75-й хвилині, а на 95-й був вилучений. Кушніренко стрибнув шипами вперед у суперника.

Переможний гол на 111-й хвилині забив Узочокву.

Сезон 2021 є дебютним для Ліги конференції. Це третій рівень європейського клубного футболу, після Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

"Ворскла" Україна – "КуПС" Фінляндія 2:3 (0:0, 2:2, 0:0)

Голи: 1:0 – 48 Тілль, 1:1 – 49 Себбан, 2:1 – 55 Скляр, 2:2 – 90 Ніссіля, 2:3 – 111 Ранжел.

Ворскла – Різник, Чеснаков (Луїзао, 105), Тамм, Пердута, Бондаренко, Якубу (Кушніренко, 79), Кані (Пешич, 105), Скляр (Яворський, 72), Тілль, Пуцлін (Челядин, 63), Степанюк (Вакула, 105).

КуПС – Крайдль, Тойвомякі, Каррільо (Хаарала, 81), Томас (Хейнонен, 86), Хямяляйнен (Ніссіля, 62), Узочокву, Попович (Ранжел, 62), Аджей-Боатенг, Яніс Ікаунієкс (Макдональд, 90), Себбан, Удо.

Попередження: Хямяляйнен (34), Степанюк (90), Пердута (91), Ніссіля (100), Ранжел (115), Тамм (119), Удо (120).

Вилучення: Кушніренко (95).

Як повідомляв OBOZREVATEL, люксембурзький півзахисник полтавської "Ворскли" Олів'є Тілль серйозно травмувався травму в матчі 20-го туру чемпіонату України в Прем'єр-лізі з "Шахтарем".

24-річний футболіст на 46-й хвилині в боротьбі за м'яч отримав удар ліктем в обличчя від одноклубника Сергія Яворського.