"Шахтар" зазнав сенсаційної поразки в УПЛ

14,5 т.
Олександрія Шахтар

Донецький "Шахтар" в 23-му турі чемпіонаті України з футболу в Прем'єр-лізі сенсаційно поступився в гостях "Олександрії".

Зустріч на стадіоні "Ніка" завершилася з рахунком 2:0.

"Гірники", знаючи, що в паралельному матчі "Динамо" спокійно виграє у "Інгульця" своє чемпіонство, проявили повну безвольність у захисті. Граючи 6 легіонерами, "Шахтар" нічого не зміг вдіяти проти української атаки "Олександрії" ситуації.

Незважаючи на те, що матч почався зi штурму від "Шахтаря", ближче до кінця 45-хвилинки ситуація на полі змінилася і гол на 41-й хвилині став абсолютно логічним продовженням ситуації.

На 41-й хвилині після гри рукою Тете Сергій Бойко поставив пенальті, який точно реалізував Гречишкін.

Після перерви Трубіна розстрілювали з ближньої дистанції, він зробив хороший сейв, але на добиванні був перший Шастал, який подвоїв перевагу – 2:0.

Як повідомляв OBOZREVATEL, італійський тренер Роберто Де Дзербі з великою часткою ймовірності стане наступним тренером донецького "Шахтаря".