Нідерланди виграли в Австрії на Євро-2020, зігравши на користь України. Відео

3 хвилини
26,6 т.
Мемфіс Депай

Збірна Нідерландів здобула свою другу перемогу на чемпіонаті Європи з футболу-2020 року, достроково вийшовши в 1/8 фіналу. "Помаранчеві" перед трибунами в рідному Амстердамі обіграли команду Австрії. Поєдинок 2-го туру групового етапу в квартеті С завершився з рахунком 2:0.

До цього Нідерланди й Австрія на рівні футбольних збірних зустрічалися між собою 18 разів. 8 перемог на рахунку нідерландської команди. Ще 4 рази було зафіксовано нічию.

Цей результат на "Йохан Кройфф Арені" залишає Україні відмінні шанси посісти друге місце.

"Помаранчеві" з перших хвилин захопили ініціативу в матчі, просто зім'явши в дебюті австрійську оборону.

Нідерланди домінували

На десятій хвилині Алаба збив Думфріса в своїй штрафній, і Мемфіс Депай реалізував чітко пенальті.

Всі 45 хвилин Маартен Стекеленбург був практично без роботи, оскільки Нідерланди нейтралізували напад гостей, водночас створивши кілька непоганих моментів.

Нідерланди великими силами атакували

Після перерви голландці влаштували просто феєрію на полi, розтринькуючи гольові моменти. Австрійські футболісти намагалися проводити осмислені атаки, але допускали дуже багато браку в завершальних передачах.

У нападі було багато браку

Нідерланди зусиллями Депая і де Врея раз у раз перевіряли голкіпера, але все було безрезультатно.

Нідерланди – Австрія

Успіху підопічні де Бура домоглися на 67-й хвилині. Депай перехопив м'яч у центрі поля і відправив Малена в прорив. Свіжий нападник неймовірно швидко опинився у штрафному і щедро викотив Думфрісу на порожні ворота.

Дензел Думфріс поставив переможну крапку

Свій наступний матч Нідерланди проведуть 21 червня з Північною Македонією (19:00). Австрія в цей же день і в цей же час буде грати з Україною.

Групи Євро-2020.
Календар групового етапу Євро-2020.
Календар плей-оф Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у першому турі Нідерланди лише на останніх хвилинах обіграли команду України.

Андрій Ярмоленко (по центру) після вирішального гола в матчі
Матч Нідерланди – Україна.

Зазначимо, що трансляції матчів Євро-2020 можна буде побачити на телеканалі "Україна".