Напівголий росіянин зробив скандальний вчинок під час матчу ЧС-2022 між Аргентиною та Нідерландами

23,4 т.

Чвертьфінальний матч чемпіонату світу з футболу-2022 між Аргентиною та Нідерландами довелося зупинити на якийсь час після того, як невідомий зловмисник вибіг на поле. Інцидент трапився на 73-й хвилині після голу Мессі з пенальті.

Порушник успішно подолав охорону стадіона та вирвався на арену, де зірвав із себе футболку, залишившись в одних шортах. На грудях у нього було написано "Віталій великий".

Бігун встиг пробігти кілька метрів, після чого його скрутили стюарди. Страйкером виявився відомий блогер Віталій Здоровецький.

30-річний росіянин уже мав досвід подібних вибігань на полі. Він проробив той же трюк у фіналі чемпіонату світу 2014 року в Бразилії, на той час на його тілі красувався напис "природжений пранкер".

А в 2019 році його тодішня дівчина Кінсі Воланські вибігла на поле під час фіналу Ліги чемпіонів між "Ліверпулем" та "Тоттенхемом" у чорному цілісному бікіні та прорекламувала канал "Віталій без цензури".

Жартівник раніше працюючи порноактором на студії фільмів для дорослих Bang Bros ще в 2011 році. Віталій може похвалитися 10 мільйонами підписників на YouTube, де він регулярно розміщує відео з рейтингом X. На Instagram російського пранкера підписано понад 3,6 млн осіб.

Як повідомляв OBOZREVATEL, матч Нідерланди – Аргентина завершився у серії післяматчевих пенальті. З рахунком 4:2 перемогли американці. В основний час європейська збірна зробила фантастичний камбек, зрівнявши рахунок на 10-й доданій хвилині.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!