Аргентина проходить Нідерланди! Результат та хронологія 1/4 фіналу ЧС-2022

8 хвилин
69,5 т.

Збірні Аргентини та Нідерландів у п'ятницю, 9 жовтня, зійшлися в одному із класичних протистоянь чемпіонатів світу з футболу. На кону поєдинку стояла путівка до півфіналу, а з нею і можливість зіграти мінімум матч за третє місце турніру у Катарі.

Гра приймав стадіон "Лусайл Айконік" у Лусаїлі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу Нідерланди – Аргентина.

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ НІДЕРЛАНДИ – АРГЕНТИНА

ЧС-2022. 1/4 фіналу

Лусаїл, стадіон "Лусаїл Айконік"

Головний арбітр: Антоніо Матеу Лаос (Іспанія)

Нідерланди – Аргентина – 2:2

Голи: Веггорст, 83, 90+11 – Моліна, 35, Мессі, 73, з пенальті

По пенальті – 3:4

__________________________________

3:4! Лаутаро Мартінес виводить Аргентину до півфіналу!

3:3! Люк Де Йонг просто космічно вклав м'яч у куток.

120+2. Все. Серія пенальті!

120+1 ХВИЛИНА. Фернандес у штангу б'є метрів з 20!

120 ХВИЛИНА. Ді Марія з кутового пробив по воротах. Ноппер витяг.

119 ХВИЛИНА. Нопперт парирував удар Мартінеса.

119 ХВИЛИНА. Воротар Аргентини забрав простріл із правого флангу.

115 ХВИЛИНА. Песселья пробив головою вище. Тисне Аргентина.

115 ХВИЛИНА. Фернандес! Пробив, потрапив у захисника, рикошетом мало не загинуло.

114 ХВИЛИНА. Ох! Лаутаро пробиває в дотик після пасу Ді Марії. Потрапив до Ван Дейка.

113 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Песселья Гапко збив.

112 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Ді Марія вийшов. Пішов Лісандро Мартінес.

109 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Монтьєль щось арбітру сказав.

108 ХВИЛИНА. Поза грою у Нідерландів.

106 ХВИЛИНА. ЗАМІНА. Монтьєль Моліну змінив.

ДРУГИЙ ОБЕРТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!

23:25. Закінчено перший екстратайм.

105 ХВИЛИНА. Лаос свистить.

103 ХВИЛИНА. Нідерланди продовжують жорстко грати.

101 ХВИЛИНА. Мессі намагався намалювати фол із боку Тімбера. На червону картку.

100 ХВИЛИН. Дюмфріс в атаці правила порушив.

98 ХВИЛИНА. Атмосфера на стадіоні чудова. Нема камерної.

96 ХВИЛИНА. Аргентина володіє ініціативою.

94 ХВИЛИНА. "Помаранчеві" відразу віддали м'яч супернику.

92 ХВИЛИНА. В якому зараз психологічному стані аргентинці, важко уявити.

91 ХВИЛИНА. Перший овертайм розпочався!

23:07. Які камбеки від Хорватії та "ораньє"! Аргентина знову не змогла обіграти Нідерланди в основний час.

23:06. Ще один овертайм сьогодні!

90+13 ХВИЛИНА. Свистить рефері.

90+11 ХВИЛИНА. 2:2!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Блискучий розіграш штрафного від Нідерландів! Копмайнерс замість удару тонко покотив на Веггорста, а той пробив повз кіпера!

90+9 ХВИЛИНА. Небезпечний штрафний заробили Нідерланди.

90+7 ХВИЛИНА. Де Йонг невдало зіграв.

90+6 ХВИЛИНА. Фол в атаці від Нідерландів.

90+5 ХВИЛИНА. Аргентина близька до історичної перемоги.

90+3 ХВИЛИНА. Бергейс зі штрафного у стінку б'є.

90+1 ХВИЛИНА. 10 хвилин суддя додав.

89 ХВИЛИНА. Дивно, що без вилучень.

89 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Паредес отримав.

89 ХВИЛИНА. Охо-хо! Стінка на стінку бійки у нас!

88 ХВИЛИНА. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Бергейс врізав Мессі.

87 ХВИЛИНА. Зараз понесуть "помаранчеві".

83 ХВИЛИНА. Нідерланди повертаються! Веггорст замикає подачу з флангу та скорочує відрив у рахунку!

75 ХВИЛИНА. Завелися нідерландці, і справа могла дійти до сутички після навісу з правого флангу в центр штрафного майданчика південноамериканців. Голкіпер збірної Аргентини забрав м'яч у руки, спираючись на де Йонга, після чого європеєць висунув йому претензії.

73 ХВИЛИНА. Мессі підійшов до м'яча та подвоїв перевагу Аргентини – 2:0. Ноперт навіть не стрибав.

71 ХВИЛИНА. Головний суддя матчу Лаос ставить пенальті у ворота Нідерландів. Маркус Акунья добре підставився на лівому фланзі штрафного майданчика, а Думфріс зачепив його ногу.

70 ХВИЛИНА. Нідерланди не завдали жодного удару у площину воріт суперника.

63 ХВИЛИНА. Мессі заробив штрафний удар, впавши трохи картинно. І сам же небезпечно пробив десь із 21 метра, цілячись у дальній верхній кут. М'яч зовсім трохи розминувся з поперечиною воріт Нідерландів.

54 ХВИЛИНА. Пресинг від Нідерландів, які провели атаку, але простріл уздовж воріт із лівого флангу, припав у ноги футболіста Аргентини.

51 ХВИЛИНА. Передача на хід Мессі, аргентинець увірвався до штрафного майданчика, але голкіпер встиг до м'яча першим.

48 ХВИЛИНА. Атака Аргентини призвела до кутового біля воріт Нідерландів, суперники жорстко поштовхалися, але до прицільного удару справа не дійшла.

22:07. Другий тайм розпочався. За великим рахунком, у першій половині матчу на дві команди був один дійсно небезпечний момент. І він привів до забитого м'яча.

21:52. Перший тайм закінчено.

35 ХВИЛИНА. 0:1! А ось і гол прийшов! Це Мессі обіграв двох суперників і вивів віч-на-віч із воротарем Моліна. Той пробив повз кіпера.

30 ХВИЛИНА. Поки що у нас не було особливо небезпечних гольових моментів. Мессі один раз намагався пробити, але впоралася оборона "ораньє".

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Виходять гравці на поле.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ми готові до стартового свистку.

20 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Так, якщо ви ще не знаєте, Бразилія вилетіла від Хорватії. Тепер "клітчасті" чекають на переможця нашої пари.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка у розпалі.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. У Києві величезні проблеми із електроенергією. Але спробуємо провести трансляцію.

190 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Великий матч йде...

4,5 ГОДИННИК ДО МАТЧУ. Не можемо не поділитись фото з іншого матчу дня.

5,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Нагадаємо, переможець пари зіграє з Хорватією чи Бразилією.

6,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Голландці готуються підтримувати свою команду.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. Багато хто вважає, що Скалоні повинен, як і Фернанду Сантуш у Португалії, посадити головну зірку на лавочку.

9,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Тренування аргентинців напередодні гри.

11 ГОДИН ДО МАТЧУ. Хороша новина! ФІФА відмовилася від ідеї проводити ЧС раз на два роки.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. Зовсім трошки буки підкоригували прогноз. 2,15 на Аргентину. 3,75 на Нідерланди.

23 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Цікаво, чи зможе Аргентина виграти вперше у Нідерландів за основні 90 хвилин.

26 ГОДИН ДО МАТЧУ. Від Мессі багато чекають у цій грі.

30 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх шанувальників футболу. На ЧС-2022 відбудеться чвертьфінальна битва "помаранчевих" та "небесно-блакитних".

Це вже шосте протистояння команд на мундіалях, причому Аргентина ніколи не перемагала в основний час.

Найбільш знаменитою можна вважати гру на турнірі у Франції 1998-го. Тоді Нідерланди виграли завдяки голу Дениса Бергкампа на останній хвилині основного часу.

Нагадаємо, в 1/8 фіналу ЧС-2022 нідерландці обіграли збірну США 2:0. А Аргентина не без проблем здолала Австралію 2:1.

Як повідомляв OBOZREVATEL, суперкомп'ютер передбачив результати матчів 1/4 фіналу ЧС-2022 та переможця турніру.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!