На ЧС-2022 відбулася головна сенсація в історії чемпіонатів світу

25,2 т.
Аргентина Саудівська Аравія

Поразка збірної Аргентини з футболу від команди Саудівської Аравії в 1-му турі ЧС-2022 у Катарі стала головною сенсацією в історії чемпіонатів світу. Суперкомп'ютер аналітичної компанії Gracenote із групи Nielsen вважав, що перемога саудівців була найменш імовірною з тих, що трапилися на мундіалях.

Gracenote вважали, що шанс на переможний підсумок для Саудівської Аравії становив лише 8,7%. До цієї гри головною сенсацією всіх чемпіонатів світу Gracenote називали перемогу збірної США над Англією. Матч зіграли у 1950 році, він завершився з рахунком 1:0. До поєдинку можливість перемоги американців становила 9,5%.

Як повідомляв OBOZREVATEL, зустріч Аргентина – Саудівська Аравія завершилася з рахунком 1:2.

Підопічні Ліонеля Скалоні швидко відкрили рахунок, але у другому таймі пропустили двічі.

Варто зазначити, що головний арбітр матчу, словенський менеджер із туризму Славко Вінчич, не зарахував три точні удари представників Південної Америки у першому таймі.

Напередодні збірна Ірану пропустила шість голів від англійців у матчі ЧС-2022. Перед грою іранські футболісти не співали гімну своєї країни, який, до того ж, освистали вболівальники.

Збірна США втратила перемогу над кривдниками збірної України валлійцями. А Нідерланди насилу обіграли найкращу команду Африки, яку підвели місцеві шамани.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!