США втратили перемогу над кривдниками України на ЧС-2022

12,2 т.

Збірна Уельсу, яка не пустила українців на чемпіонат світу 2022 року, врятувалась у матчі з командою США. Британці у стартовому для себе поєдинку турніру уникли поразки завдяки голу з пенальті – 1:1.

Гра вийшла досить цікавою. У першому таймі суперники не порадували вболівальників великою кількістю гольових моментів. При цьому арбітр до перерви продемонстрував гравцям чотири жовті картки.

На 35-й хвилині американцям вдалася чудова атака. Тімоті Веа отримав розкішну передачу від партнера, вивалився на Хеннесі і пробив повз голкіпера.

Після перерви валлійці виглядали неймовірно зарядженими на боротьбу. Команда Роба Пейджа почала закидати м'яч у штрафний майданчик суперника навісами.

У середині другого тайму номінальним гостям вдалося створити два шикарні моменти біля воріт Тьорнера, але Девіс і Мур не змогли вразити "рамку" американців.

На 81-й хвилині своє вагоме слово сказав зірка Уельсу Гарет Бейл. Гравець "Лос-Анджелеса" заробив пенальті, який сам і реалізував.

Кінець гри активніше провели представники США. Проте рахунок на табло залишився незмінним.

Як повідомляв OBOZREVATEL, збірна Еквадору обіграла Катар у стартовому матчі ЧС-2022. Автор двох голів Енер Валенсія до цього підтримав Україну у війні з Росією.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!