Як Аргентина програла Саудівській Аравії на ЧС-2022. Відео голів та яскравих моментів

13,8 т.

Збірна Саудівської Аравії стала автором найграндіознішої на сьогодні сенсації на чемпіонаті світу 2022 року. Азійська команда у стартовій для себе грі турніру шокувала одного з фаворитів Аргентину, здобувши вольову перемогу – 2:1.

Рахунок у грі вже на 10-й хвилині відкрив Ліонель Мессі, реалізувавши пенальті. Завдяки цьому він став першим в історії аргентинцем, якому вдалося забити на чотирьох ЧС. Латиноамериканці ще тричі забили до перерви. Щоправда, кожного разу робили це з офсайдів.

А в другій половині аравійці перевернули все з ніг на голову. Аль-Шахрі та Аль-Доссарі з різницею лише у шість хвилин відправили суперників в нокдаун, з якого вони так і не змогли піднятися.

До вашої уваги відео голів та найцікавіших моментів сенсаційного матчу.

ЧС-2022. Група В. 1-й тур

Аргентина – Саудівська Аравія – 1:2 (1:0, 0:2)

Голи: 1:0 – 10, пенальті Мессі, 1:1 – 48 Аль-Шехрі, 1:2 – 53 Аль-Досарі.

Аргентина : Мартінес – Моліна, Отаменді, Ромеро (Мартінес, 59), Тальяфіко (Акунья, 71), Ді Марія, Гомес (Альварес, 59), Паредес (Фернандес, 59), Де Пауль, Мессі, Мартінес.

Саудівська Аравія: Аль-Овайс – Абдельхамід, Аль-Булайхі, Томбакті, Аль-Шахрані (Аль-Брейк, 90), Аль-Досарі, Аль-Фарадж (Аль-Абед, 45; Аль-Амрі, 88), Канно, Аль-Малкі, Аль-Брейкан (Асірі, 89), Аль-Шехрі (Аль-Ганам, 78).

Попередження: Аль-Малки (67), Аль-Булайхі (75), Аль-Досарі (79), Абдельхамід (82), Аль-Абед (88), Аль-Овайс (90).

Як повідомляв OBOZREVATEL, напередодні збірна Ірану пропустила шість голів від англійців у матчі ЧС-2022. Перед грою іранські футболісти не співали гімн своєї країни, який до того ж освистали вболівальники. А збірна США втратила перемогу над кривдниками збірної України валлійцями.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!