Мудрик вийшов у старті і запоров вбивчий момент. "Челсі" розгромили. Відео

22,2 т.
Мудрік

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик не зміг влучити по м'ячу у дебюті гостьового поєдинку проти "Манчестер Юнайтед". Матч 32-го туру англійської Прем'єр-ліги завершився з рахунком 4:1 на користь господарів.

Вже на 4-й хвилині підопічні Френка Лемпарда організували швидку контратаку, яку розігнав по флангу Льюїс Голл. Лівий захисник молодіжної збірної Англії віддав пас у центр на Мудрика, який набігав, але українець не зміг завдати удару.

За дві хвилини "Манчестер Юнайтед" зусиллями Каземіро відкрив рахунок. У підсумку гра завершилась із рахунком 4:1.

Для Михайла матч із "МанЮнайтед" став 16-м у футболці "Челсі" без забитого гола. З моменту його трансферу за 100 млн євро наш співвітчизник зміг віддати лише дві результативні передачі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 6 травня Мудрик зіграв 63 хвилини у гостьовому матчі 35-го туру чемпіонату Англії до Прем'єр-ліги проти "Борнмуту". Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі, отримавши жовту картку за симуляцію.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!