Мудрик зміг зіграти лише 63 хвилини у матчі АПЛ, влаштувавши симуляцію. Відео

23,9 т.

Український півзахисник "Челсі" Михайло Мудрик зіграв 63 хвилини у гостьовому матчі 35-го туру чемпіонату Англії у Прем'єр-ліги проти "Борнмуту". Футболіст збірної України вийшов у стартовому складі та був замінений у другому таймі на Рахіма Стерлінга. Англійський нападник на 86-й хвилині асистував Жоао Феліксу, який зробив остаточний рахунок 3:1 на користь "синіх".

Українець за зіграний час жодними результативними діями не відзначився. На 15-й хвилині наш співвітчизник впав у чужому штрафному майданчику, але замість пенальті головний арбітр Джон Брукс показав Михайлу жовту картку за симуляцію.

Статистичні портали Sofascore та Whoscored не високо оцінили дії українського гравця. Sofascore поставив 6.6 (4-а з кінця оцінка), а Whoscored 6.2 (2-а з кінця оцінка).

Для Мудрика поєдинок із "Борнмутом" став 15-м у футболці лондонського клубу. За цей час 22-річний хавбек віддав лише дві результативні передачі.

Успіх "Челсі" у грі з "Борнмутом" став першою перемогою у всіх турнірах з 11 березня та першою для Френка Лемпарда після його повернення до лондонського клубу.

Це дозволило столичній команді набрати 42 очки та гарантувати собі місце в АПЛ у новому сезоні. За будь-яких розкладів "Челсі" не вилетить з елітного дивізіону.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!