Мессі забив перший гол за ПСЖ у чемпіонаті Франції. Відео шедевру

23,8 т.
Мессі забив перший гол за ПСЖ

Аргентинський нападник ПСЖ Ліонель Месі відзначився першим забитим м'ячем за свій клуб у чемпіонаті Франції. 34-річний футболіст забив третій гол у поєдинку 14-го туру Ліги 1 проти "Нанта".

Ліонель Мессі

Мессі вийшов у стартовому складі і на 86-й хвилині поставив крапку у поєдинку, зробивши рахунок 3:1. Парижани вибігли у контратаку. Мбаппе віддав пас на Лео ближче до центрального кола. Аргентинець протяг круглий снаряд і метрів з 25 пульнув точно під штангу.

Ліонель Мессі забив перший гол за ПСЖ

Останній раз у національній першості Мессі забивав ще у "Барселоні" у травні 2021 року.

Ліонель Мессі у грі з Нантом

У чемпіонаті Франції капітан збірної Аргентини не міг відзначитись голом протягом 503 хвилин.

Мессі зміг забити гол у Лізі 1

Варто зазначити, що до гри з "Нантом" аргентинець тричі відзначився у Лізі чемпіонів.

Нагадаємо, що Мессі потрапив у систему "Барселони" 2000 року, а 2005-го його взяли у дорослу команду.

Мессі у Барсі

З того часу у всіх турнірах провів 778 матчів, в яких забив 672 м'ячі і зробив 305 результативних передач.