Дубль Мессі приніс перемогу ПСЖ над "Лейпцигом": відеоогляд матчу Ліги чемпіонів

3,0 т.
Дубль Мессі приніс перемогу ПСЖ над 'Лейпцигом': відеоогляд матчу Ліги чемпіонів

Серед результатів Ліги чемпіонів 19 жовтня виділяється вольова перемога французького ПСЖ над німецьким "Лейпцигом". Парижани виграли вдруге поспіль в елітному єврокубку завдяки лідерам своєї атаки – Кіліаном Мбаппе і Ліонелю Мессі.

Француз відкрив рахунок ударом з лінії штрафного вже на 9-й хвилині. Однак на початку другого тайму гості повели в рахунку після голів Андре Сілви і Норд Мукіеле. Втім на 67-й хвилині Мессі відновив рівновагу після пасу Мбаппе, а на 74-й реалізував 11-метровий за порушення правил проти молодого колеги – 3:2. У доданий час Кіліан також міг оформити дубль, але з пенальті відправив м'яч вище воріт. Дивіться огляд поєдинку на "Парк-де-Пренс".

У шести матчах за нову команду Мессі забив три м'ячі, причому, всі – в Лізі чемпіонів.

Ліонель Мессі і Кіліан Мбаппе в ПСЖ.

"Манчестер Сіті" без Олександра Зінченка розгромив "Брюгге" і відстає від ПСЖ на одне очко.

У середу, 20 жовтня, в Лізі чемпіонів заплановані ще вісім матчів. Київське "Динамо" зіграє з "Барселоною" в Іспанії.

Як повідомляв OBOZREVATEL, футболіст ПСЖ Мессі послав Папі Римському подарунок.

Ми також знайшли п'ять причин розгрому "Шахтаря" від "Реала" : трюки підсудного Бензема і лавка Степаненка.