Мессі повторив антирекорд Ліги чемпіонів, Роналду забив у 21-му році поспіль. Відео

2,1 т.
Кріштіану Роналду та Ліонель Мессі

Найпопулярніші футболісти сучасності – Ліонель Мессі та Кріштіану Роналду – у вівторок, 15 лютого, ввечері знову опинилися в центрі уваги. Аргентинець проявив себе з негативного боку, португалець здивував бомбардирським довголіттям.

У матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів ПСЖ обіграв "Реал" з рахунком 1:0 завдяки голу Кіліана Мбаппе у доданий час. А ось Мессі не реалізував пенальті – вп'яте в історії елітного єврокубка, не зумівши переграти бельгійського воротаря Тібо Куртуа.

Невдалі пенальті Мессі.

Як пише статистичний ресурс OptaJoe, Ліонель повторив антирекорд колишнього форварда збірної Франції Тьєррі Анрі, який також п'ять разів невдало підходив до "точки" у ЛЧ. Усього ж аргентинець бив пенальті 23 рази. Дивіться найкращі моменти поєдинку у Парижі.

А інший знаменитий бомбардир, Кріштіану Роналду, нарешті перервав гольову "посуху", вперше відзначившись у 2022 році. Таким чином, 36-річний форвард забиває у 21-му календарному році поспіль (!), розпочавши свою серію 2002-го. Його МЮ переміг "Брайтон" 2:0, а португалець відкрив рахунок на 51-й хвилині після чудового проходу й більярдного удару.

Ще один гол на рахунку Бруну Фернандеша у доданий час. Дивіться огляд зустрічі, після якої "Манчестер Юнайтед" повернувся на четверте місце у Прем'єр-лізі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду першим у світі перетнув у Instagram рубіж у 400 мільйонів підписників.

Нещодавно Роналду похвалився дорогим автопарком у фільмі про Джорджину.