Роналду в МЮ б'є рекорди "посухи", Ярмоленко та Миколенко залишилися поза грою. Відео

3 хвилини
8,9 т.
Роналду в МЮ б'є рекорди 'посухи', Ярмоленко та Миколенко залишилися поза грою. Відео

Зірковий форвард "Манчестер Юнайтед" Кріштіану Роналду продовжив одразу дві свої сумні серії у матчі англійської футбольної Прем'єр-ліги з "Бернлі". У грі з найгіршою командою АПЛ португалець вийшов на заміну на 68-й хвилині замість уругвайця Едінсона Кавані і не зміг допомогти команді перемогти – 1:1.

Таким чином, 37-річний Роналду не може забити у п'яти матчах за клуб поспіль. Востаннє подібне з ним траплялося у 2010 році під час виступу в "Реалі". Також йому не вдається відзначитися голом у 10 останніх виходах на заміну в Англії: попереднього разу він засмучував суперників, з'являючись із "лавки", ще в грудні 2006-го.

Невдалі дні Кріштіану.

Сама зустріч у Бернлі завершилася для МЮ недобором очок. У першому таймі Поль Погба вивів гостей уперед, але невдовзі після перерви Джей Родрігес відновив рівновагу. Дивіться найцікавіші моменти гри.

Осічкою "Червоних дияволів" одразу ж скористався "Вест Гем". Команда Андрія Ярмоленка перемогла "Вотфорд" (1:0) без допомоги українця, який залишився в запасі, і вийшла на четверте місце, посунувши МЮ.

А "Евертон" Віталія Миколенка поступився на виїзді "Ньюкаслу" (1:3) – конкуренту у боротьбі за виживання. Колишній захисник "Динамо" не потрапив до заявки на матч.

Команда українця залишилася на 16-й позиції, але клуб із Ньюкасла наблизився вже на відстань одного очка.

У середу, 9 лютого, "Манчестер Сіті" нашого Олександра Зінченка прийме "Брентфорд", який нещодавно підписав контракт із данцем Крістіаном Еріксеном. Півзахисник повертається у гру після зупинки серця на Євро-2020.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Роналду в Instagram першим у світі перетнув рубіж у 400 мільйонів підписників.