"МанСіті" з рекордом Гвардіоли виграв 10-й матч поспіль, "Челсі" пропустив у кінцівці. Відео

3,7 т.
'МанСіті' з рекордом Гвардіоли виграв 10-й матч поспіль, 'Челсі' пропустив у кінцівці. Відео

Два матчі за участю лідерів відбулися в англійській футбольній Прем'єр-лізі у середу, 29 грудня, ввечері. "Манчестер Сіті" без українця Олександра Зінченка, який залишився в запасі, скромно обіграв на виїзді середняків із "Брентфорду" – 1:0.

Єдиний м'яч на 16-й хвилині забив молодий форвард Філ Фоден після флангового прострілу Кевіна де Брюйне. Суддям була потрібна допомога VAR, щоб визначити відсутність офсайду. Дивіться найкращі моменти гри.

Таким чином, "МанСіті" виграв 10-й матч поспіль. Для 50-річного іспанського тренера Пепа Гвардіоли це вже четверта подібна серія з моменту приходу в клуб у 2016 році. Уродженець Каталонії оновив свій рекорд: до нього в Англії жодному наставнику не вдавалося перемагати в 10 поєдинках поспіль більше двох разів.

Емоційний Хосеп Гвардіола.

А в другій зустрічі дня "Челсі" на своєму полі втратив перемогу над "Брайтоном" на 91-й хвилині – 1:1. На гол бельгійця Лукаку відповів колишній форвард "Арсеналу" Веллбек. Цікаво, що "Брайтон" набрав п'ять очок завдяки голам на 90-й хвилині або в доданий час – більше, ніж будь-яка інша команда АПЛ у нинішньому сезоні.

Після матчів середи "Манчестер Сіті" відірвався від "Челсі" вже на вісім очок, від "Ліверпуля" – на дев'ять.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Ліверпуль" програв "Лестеру" із незабитим пенальті Салаха і перервав свою 34-матчеву гольову серію.

Стало відомо, що Лунін дебютує за "Реал" у чемпіонаті Іспанії: названі дата й причина.