"Ліверпуль" із незабитим пенальті Салаха програв "Лестеру" й відстав від "МанСіті". Відео

9,8 т.
'Ліверпуль' із незабитим пенальті Салаха програв 'Лестеру' й відстав від 'МанСіті'. Відео

Один із лідерів англійської Прем'єр-ліги, "Ліверпуль", досить несподівано програв "Лестеру" у матчі 20-го туру з рахунком 0:1 і перервав свою 34-матчеву (!) гольову серію. Футболісти німецького тренера Юргена Клоппа тепер відстають від "Манчестер Сіті" вже на шість очок.

Хоча все могло скластися для "червоних" по-іншому. Проте єгипетський форвард Мохамед Салах на 16-й хвилині не реалізував пенальті, а на добиванні вдарив у перекладину. Його зірковим партнерам також не щастило на завершальній стадії атаки.

А вирішальним став удар Адемоли Лукмена на 59-й хвилині, котрий за пару хвилин перед голом вийшов на заміну. Дивіться найкращі моменти гри у Лестері.

Українець Андрій Ярмоленко залишився в запасі "Вест Гема" на гостьовий матч із "Вотфордом", а його партнери впевнено розбили одного з аутсайдерів із рахунком 4:1.

Цей успіх дозволив "молотобійцям" піднятися на п'яте місце, обійшовши земляків із "Тоттенгема". Форвард "шпор" Гаррі Кейн хоч і забив пенальті, проте команда італійського тренера Антоніо Конте розійшлася зі скромним "Саутгемптоном" нічиєю 1:1.

У середу, 29 грудня, проведуть ще два поєдинки: "Манчестер Сіті" українця Олександра Зінченка зіграє з "Брентфордом", а "Челсі" прийме "Брайтон".

Як повідомляв OBOZREVATEL, скиглики з МЮ на чолі з Роналду ледь не програли "Ньюкаслу".

Тим часом Андрій Шевченко захворів на коронавірус. Тренер "Дженоа" пішов на самоізоляцію.