"Манчестер Сіті" – "Інтер": результат та хронологія фіналу Ліги чемпіонів-2023

5 хвилин
130,2 т.
'Манчестер Сіті' – 'Інтер': результат та хронологія фіналу Ліги чемпіонів-2023

Англійський "Манчестер Сіті" та італійський "Інтер" у суботу, 10 червня, сперечалися за головний трофей європейського клубного футболу. Команди тренерів Пепа Гвардіоли та Сімоне Індзагі зустрічалися у фіналі Ліги чемпіонів.

Поєдинок проходив на полі національного Олімпійського стадіону у турецькому Стамбулі. OBOZREVATEL вів онлайн-трансляцію матчу "Манчестер Сіті" – "Інтер".

ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ "МАН СІТІ" – "ІНТЕР"

Ліга чемпіонів. Фінал

Стамбул, Олімпійський стадіон

Головний арбітр: Шимон Марчиняк (Польща), арбітр VAR: Томаш Квятковські (Польща)

"Манчестер Сіті" – "Інтер" (Мілан, Італія) – 1:0

Гол: Родрі, 68

_____________________________________

23:56. Все! "Сіті" виграє Лігу чемпіонів!

90+2. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Холанд збив Онана.

90. П'ять хвилин ще має "Інтер".

90. Лукаку тепер пробив повз.

88. Який момент! Лукаку головою не влучає у ворота з трьох метрів!

85. Намагаються атакувати італійці.

83. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Лукаку вставив супернику.

83. Дуже близький у нас Пеп до перемоги з "Сіті".

80. Барелла щось незрозуміле виконав. Вище воріт.

77. Ух! Онана тягне удар Фодена!

76. ЗАМІНИ. Бастоні та Думфріс йдуть. Гозенс і Белланова у грі.

75. ЗАМІНА. Уокер замість Аканджі.

74. Попер "Інтер" в атаку.

70. Поперечина рятує "Сіті"! Дімарко головою бив, та трохи не влучив!

68. 1:0! А ось він гол! Пройшов пас у штрафний майданчик на Бернарду. Той дійшов до лицьової і віддав назад на Родрі. Іспанець у дотик б'є точно в ціль.

65. Так, "Сіті" нервувати почав.

63. "Інтер" тиснув зараз. Але до удару навіть справа не дійшла.

60. ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Барелла сфолив.

59. Ой-ой-ой! Що зараз створили гравці "Сіті"! Пас назад пішов, який перехопив Мартінес. Вийшов на воротаря, але не переграв.

57. ЗАМІНА. Лукаку замість Джеко.

55. Ух! Чалханоглу бив метрів із 25. У захисника.

53. Пристрасті на полі. Суддя два стики проігнорував і свиснув фол на третьому.

50. Онана наварив. Допомогли захисники.

48. Звернемо увагу, що Холанда не видно.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ! "Сіті" розіграв із центру поля.

23:00. Повертаємось до Стамбула.

22:52. 4-4 за ударами. Де вони знайшли їх взагалі?

22:48. ПЕРЕРВА.

45+2. Все. Закінчено перший тайм.

45. Дві хвилини рефері компенсує.

43. Гріліша зараз руками завалили.

40. Якийсь взагалі бий-біжи почався на полі.

38. "Інтер" в атаці був. Непереконливо.

36. ЗАМІНА. Де Брюйне травму зазнав. Фоден виходить.

35. Італійці добре зони закривають.

32. "Інтер" поки що справляється з атакою суперника.

28. А тепер Де Брюйне метрів із 20 пробив. На місці Онана.

27. Момент! Онана бере удар Холанда з близької відстані. Але й кут був гострий.

26. В'яже "Інтер" гру.

25. Поки що нудно.

23. Аха-ха. Сімоне Індзагі зі своєї технічної зони втік аж до чужого штрафного майданчика.

20. Брозович пробив метрів із 23. Вище воріт.

19. "Сіті" не ризикує поки і не летить в атаку.

17. Поки що без ударів у нас.

15. Кутовий був у "Інтера", але без ударів.

12. Мартінес ледь не створив проблеми суперникам. Але відбилися англійці.

10. Навіс був у штрафний майданчик "Сіті". Захисники винесли.

8. Дуже академічно діють англійці.

6. Ух! Бернарду Сілва не влучив у дальній кут метрів із 8.

5. Починає "Сіті" м'яч забирати.

3. Холанд пробив вище воріт. З офсайду.

2. "Биток" на стадіоні, ясна річ.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ! "Інтер" увів м'яч у гру.

2 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Ердоган на грі.

4 ХВИЛИНИ ДО МАТЧУ. Виходять команди на поле.

10 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Церемонія відкриття йде у нас.

15 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Все готово до старту гри.

30 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Розминка у розпалі.

45 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Ну, куди ж без Іванни...

50 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Цікаво буде подивитися на дуель воротарів – Едерсона та Онана. Перший може начудити. Другий просто не врятувати.

60 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Футболісти вже готові на розминку вийти.

75 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Стартові склади з'явилися. Кайл Вокер у запасі!

90 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Команди на стадіоні вже.

120 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Три останні фінали ЛЧ завершилися з рахунком 1:0.

130 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Опа. 1,50 вже на "Сіті".

150 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Незабаром склади оголосять.

180 ХВИЛИН ДО МАТЧУ. Зворотній відлік починаємо.

4,5 ГОДИНИ ДО МАТЧУ. Фанати "Сіті" готуються до гри.

5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Тим часом у Києві стихія. Відео та фото.

8 ГОДИН ДО МАТЧУ. Цікавий коментар від захисника "Інтера" Алессандро Бастоні, якому належить стримувати Холанда: "Я дивився відео, як Рюдігер грає і зупиняє Холанда. Я використатиму це як приклад. "Манчестер Сіті" купив Холанда, щоб виграти Лігу чемпіонів. Але команда – це не тільки він. Вся команда дуже сильна. Чи ми відчуваємо страх? Ми боїмося вбивць, а не футболістів. Ми повинні бути сміливими".

9,5 ГОДИН ДО МАТЧУ. Для Гвардіоли це буде вже четвертий фінал ЛЧ. З "Барсою" він обидва виграв, а з "Сіті" нещодавно програв "Челсі".

11 ГОДИН ДО МАТЧУ. Зменшили коефіцієнт на "Інтер" до 6,50.

12 ГОДИН ДО МАТЧУ. У Стамбулі виставили кубок.

14 ГОДИН ДО МАТЧУ. З Холандом стався казус на передігровому тренуванні.

30 ГОДИН ДО МАТЧУ. Вітаємо всіх любителів футболу! У Стамбулі ми станемо свідками закриття чергового єврокубкового сезону. "Манчестер Сіті" та "Інтер" вперше у своїй історії грають один з одним в офіційному матчі.

У 2010-2011 роках вони провели три спаринги, які завершилися з одним і тим самим рахунком – 3:0. Двічі тоді перемогли італійці, а одного разу – англійці.

"Інтер" пробився у вирішальний матч ЛЧ, обігравши у двох матчах сусідів із "Мілана" – 2:0 та 1:0. А "Сіті" розбив мадридський "Реал" 4:0 на своєму полі після виїзних 1:1.

Представники Італії та Англії у фіналах Ліги чемпіонів зустрічалися чотири рази, британців незмінно представляв "Ліверпуль". Він двічі обіграв по пенальті "Рому" та "Мілан", а ще двічі поступився в основний час "Ювентусу" і тому ж "Мілану".

"Манчестер Сіті" ще ніколи не вигравав Лігу чемпіонів, тоді як "Інтер" тричі перемагав у турнірі. Востаннє міланці виграли трофей у 2010 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Європейський футбольний союз (УЄФА) зіткнувся зі скандалом навколо фіналу Ліги чемпіонів-2023.

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та Viber. Не ведіться на фейки!