Визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів

21,2 т.

"Інтер" у поєдинку у відповідь 1/2 фіналу Ліги чемпіонів на стадіоні Джузеппе Меацца обіграв земляків з "Мілана" 1:0 і вийшов у фінал турніру. Перший поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь "синьо-чорних".

У цій грі "Мілан" не зміг продемонструвати абсолютно нічого в атаці та заслужено програв. За 90 хвилин ігрового часу гості лише один раз влучили у ворота із 5 спроб.

Для порівняння "Інтер" бив 13 разів, тричі влучив у ворота і один раз воротар не зміг відбити удар.

На 74-й хвилині Ромелу Лукаку в чужому штрафному майданчику зміг проштовхнути м'яч Лаутару Мартінесу і капітан "Інтера" потужним ударом у ближній кут змусив капітулювати Майка Меньяна.

У середу, 17 травня, пройде другий півфінал, де зустрінуться "Манчестер Сіті" та "Реал Мадрид".

Фінал 68-го сезону головного футбольного європейського клубного турніру заплановано на 10 червня у "Стамбулі".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!