У матчі з великим розгромом "Реала" визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів

25,5 т.
У матчі з великим розгромом 'Реала' визначився другий фіналіст Ліги чемпіонів

Англійський "Манчестер Сіті" розгромив іспанський "Реал Мадрид" та вийшов у фінал Ліги чемпіонів. Поєдинок на "Етіхаді" завершився з рахунком 4:0. У першій грі в Мадриді "Реал" та "МанСіті" зіграли 1:1.

Підопічні Пепа Гвардіоли з перших хвилин влаштували штурм воріт Куртуа, практично не виходячи зі штрафного іспанців. "Реал" зміг протриматися 23 хвилини, після чого Бернанду Сілва відкрив рахунок.

Через 15 хвилин хавбек збірної Португалії оформив дубль, практично знявши всі питання переможця.

За перші 45 хвилин королівський клуб не зробив жодного влучного удару. Команда Анчелотті лише раз пробила у бік воріт, не влучивши у рамку. По володінню м'ячем також була тотальна перевага господарів (29% проти 71%).

"Реал" не завдав жодного точного удару за 1-й тайм матчу проти "Манчестер Сіті".

Команда Карло Анчелотті у півфінальній грі у відповідь Ліги чемпіонів завдала лише одного удару за першу половину – повз ворота.

Також вона менше за суперника контролювала м'яч – 29% часу проти 71%.

Після перерви ще два голи від "міщан" оформили остаточний результат.

Манчестер Сіті Англія – Реал Мадрид Іспанія 4:0 (2:0, 2:0)

Голи : 1:0 - 23 Бернарду Сілва, 2:0 - 37 Бернарду Сілва, 3:0 - 76, автогол Мілітао, 4:0 - 90 Альварес.

Манчестер Сіті - Едерсон, Вокер, Рубен Діаш, Аканджі, Стоунз, Гюндоган (Марез, 79), де Брюйне (Фоден, 84), Гриліш, Бернарду Сілва, Родрі, Холанд (Альварес, 89).

Реал Мадрид – Куртуа, Карвахаль (Васкес, 80), Алаба, Мілітао, Камавінга (Тчуамені, 80), Модріч (Рюдігер, 63), Кроос (Асенсіо, 70), Вальверде, Вінісіус Жуніор, Родріго (Себальос, 80), Бензема..

Попередження : Рубен Діаш (50), Карвахаль (55), Гюндоган (62), Камавінга (75), Гриліш (90).

Фінал Ліги чемпіонів, у якому зустрінуться "Інтер" та "Манчестер відбудеться 10 червня у Стамбулі на "Олімпійському стадіоні Ататюрка".

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі Obozrevatel та у Viber. Не ведіться на фейки!