Малиновський забив гол у Лізі чемпіонів, але вилетів із турніру-2021/22. Відео

3 хвилини
23,8 т.
Малиновський гол

Український футболіст "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився черговим точним дальнім ударом. Півзахисник збірної України забив у ворота "Вільярреалу" у 6-му турі Ліги чемпіонів.

28-річний українець вийшов на заміну у другому таймі, коли команда із Бергамо програвала 0:3. Через 25 хвилин Малиновський зміг розмочити рахунок, забивши перший гол у поточному сезоні цього турніру.

Малиновський зробив рахунок 1:3

"Аталанта" великими силами пішла в атаку, Йоаким Мехле прорвався флангом і віддав назад на лінію штрафного майданчика, де Руслан гарматним ударом не без допомоги рикошету засмутив голкіпера гостей.

Поєдинок завершився поразкою "Атланти" (2:3), що не дозволило клубу вийти до плей-оф Ліги чемпіонів. Італійці продовжать виступ у Лізі Європи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у 16-му турі Серії А наш співвітчизник "пострілом" відкрив рахунок у гостьовій грі проти "Наполі".

Руслан Малиновський забив 4-й гол у сезоні

До цього у 13-му турі у матчі проти "Спеції" наш співвітчизник ударом із 20 метрів оформив розгромну перемогу.

Руслан Малиновський забив третій гол у Серії А

2-й гол Руслан забив майже місяць тому. 24 жовтня Малиновський вразив ворота "Удінезе" у домашньому для його команди матчі (1:1).