У матчі "Реал" – "Аталанта" визначився черговий чвертьфіналіст Ліги чемпіонів

11,5 т.
Реал - Аталанта

Іспанський "Реал" і англійський "Манчестер Сіті" стали черговими чвертьфіналістами Ліги чемпіонів сезону 2020/2021.

Мадридці на своєму полі повторно обіграли "Аталанту" (3:1), за яку виступають українці Малиновський і Коваленко (перший матч 1:0).

Гості з перших хвилин спробували створити тиск біля воріт Куртуа. Малиновський, який вийшов у старті, намагався далекими передачами загострювати ситуацію,

Ближче до середини тайму мадридці стали перехоплювати ініціативу і на 34-й хвилині забили гол.

Спорт'єлло вибив м'яч точно в ноги Модріча, що стояв перед штрафним "Аталанти". Хорват вибіг на ворота, але не став бити, а прострілив на Бензема. Француз, пробивши по напівпорожньому створу, зробив рахунок 1:0.

У кінцівці Малиновський міг зрівнювати, але його удар метрів із двадцяти пройшов над дальньою дев'яткою.

У другій половині пішов відкритий футбол, з якого переможцем вийшли господарі.

На 59-й хвилині Рамос реалізував досить спірний пенальті, який остаточно зняв усі питання про переможця.

У час, що залишився, команди обмінялися голами, але на загальний результат це не вплинуло. Варто відзначити фантастичний удар Мюріеля зі штрафного.

У паралельній зустрічі "Манчестер Сіті" переміг "Боруссію" з Менхенгладбаха. Перша гра завершилася з рахунком 2:0 на користь "городян".

Доля зустрічі вирішилася в першому таймі, коли гості пропустили два голи з інтервалом у шість хвилин. Відзначилися де Брюйне і Гюндоган.

Як повідомляв OBOZREVATEL, тижнем раніше визначилися перші учасники 1/4 фіналу ЛЧ. ПСЖ пройшов "Барселону", а "Ліверпуль" був сильнішим за РБ "Лейпциг".