Легіонер "Динамо" забив ефектний гол у дебютному матчі за французький клуб. Відео

3,2 т.
Жерсон Родрігес забив дебютний гол за Труа

Нападник "Динамо" Жерсон Родрігес, який виступає за "Труа" на правах оренди, відзначився голом у дебютному матчі за клуб. Це допомогло його команді перемогти "Мец" у виїзному поєдинку п'ятого туру французької Ліги 1 з рахунком 2:0.

Перший тайм зустрічі завершився нульовою нічиєю, а вже через п'ять хвилин після початку другої половини Родрігес добре відкрився у штрафному майданчику суперників й ефектно завершив атаку ударом з льоту. Він високо підстрибнув і потужно пробив під поперечину (на відео можна подивитися, починаючи з 2:27).

Наприкінці матчу гості подвоїли перевагу після того, як Ксавьє Шавалерін вийшов віч-на-віч із голкипером і впевнено реалізував свій момент.

Ця перемога стала для "Труа" лише першою в сезоні. На їхньому рахунку чотири очки після п'яти поєдинків і 13-те місце в таблиці. "Мец" йде 17-м із трьома пунктами, господарі звітної зустрічі ще не вигравали в нинішньому сезоні.

Таблиця французької Ліги 1

Відзначимо, що в літнє міжсезоння "Труа" купив українського нападника Миколу Кухаревича, але перед закриттям трансферного вікна нашого співвітчизника віддали в оренду в бельгійський "Левен".

Як повідомляв OBOZREVATEL, гравець збірної України Роман Безус забив гол у ворота "Брюгге" після приголомшливого сольного проходу.